Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Külső winchester átviteli...

Külső winchester átviteli sebessége lassú?

Figyelt kérdés
Most vettem egy külső vinyót(USB 3.0) és elég lassú az átviteli sebessége. A forrás meghajtó töredezettségmentesítése megoldhatja?
2014. júl. 2. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
A géped is USB 3.0-ás? Nekem USB 3.0-ás külső merevlemezem van és USB 2.0-ával használom és 40mbyte/s.
2014. júl. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom pontosan,elképzelhető hogy csak 2.0-ás de 5MB/s elég kevés szerintem:/
2014. júl. 2. 17:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát az elég kevés bizony, nem tudom mi oldhatná meg a problémádat. Mi a pontos típusa a merevlemeznek?
2014. júl. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Biztos hogy USB 2.0 csatlakozón használod és hát csak a kábeled hármas..A töredezettmentesítés biztos javít de elenyésző.Dugd át másik USB csatlakozóba hátha az gyorsabb.Mert lehet a port lassú.Valamint használd USB 2.0 kábelellel.Azt is rá lehet dugni csak nem fedi az egész csatlakozót.De a hármas csatlakozóval is többet kéne menni egy jól működő porton.
2014. júl. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!