Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Bad sectoros és jó HDD egyszerre?

Bad sectoros és jó HDD egyszerre?

Figyelt kérdés

Van egy teljesen jó, új HDD-m, a rendszerrel rajta, valamint van egy második is, amin csak zene van, meg filmek, ez a bad sectoros.

Mind a kettő benne van a gépben, így lehet a jónak valami baja? Valamint lassulhat a rendszer a bad sectoros vinyótól?

Előre is köszi!



2014. ápr. 6. 02:27
 1/3 anonim ***** válasza:

A jónak nem. Nem fog megfertőződni ha mellette van.. :)

Amik kárt fognak szenvedni, azok a zenéid és a filmjeid. A vinyókba van némi tartalék így elvileg használható még szerintem (látatlanban ne vedd készpénznek). HDSentinellel azért nézz rá. Mindenképp ajánlom, hogy cseréld le rövid időn belül!

Egy Western Digital Caviar Blue 1TB (WD10EZEX) már 15 körül kapható!

2014. ápr. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 csacsi2 ***** válasza:
Vannak javítható és nem javítható hibás szektorok. Nézd meg a Hard Disk Sentinel-el.
2014. ápr. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mentek a pontok.

Igazából azért használom ezt másodiknak, mert már vagy egy éve szektor hibásnak van titulálva a HDS szerint(nem is romlott), és ami zene rajta van, az meg van máshol is. A filmeket nem tartom meg, kb. havonta van rajta egy pár napig egy, úgyhogy az sem lenne nagy probléma.

Tudom, hogy nem épp jó ötlet, de pont ezek miatt, amiket fent írtam, kihúzom vele addig, amíg bírja. Az újat most szereztem be, úgyhogy egy darabig nem költök.

2014. ápr. 6. 14:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!