Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem érdemes nVidiát venni?

Miért nem érdemes nVidiát venni?

Figyelt kérdés

Itt mindig AMD-t ajánlanak, nem vagyok fanboy, de sokkal jobban néznek ki Physx-el a játékok, és pont Batman-ekkel, meg AC-vel szoktam játszani, aminél elérhető a beállítás.

Nem ragaszkodom hozzá feltétlen, de kicsit bizonytalan vagyok AMD vásárlás miatt, pedig az R9 290 egy erős kártya.


2014. júl. 1. 16:36
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Maga a Physx techológia működik AMD-n?

Máshol úgy olvastam, hogy nem.

2014. júl. 1. 17:28
 12/14 anonim ***** válasza:
33%

De a legjobb megoldás ha megveszed az R9 290-et és társítasz hozzá egy olcsó/filléres Nvidia videokártyát ami önmagában Physx-et számol


[link]

2014. júl. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Ezt inkább nem csinálnám meg, viszont AMD-t fogok venni.

Jó lesz a Gigabyte? (Az csak 99 ezer, míg a Tri-X 113.)

2014. júl. 1. 17:41
 14/14 anonim ***** válasza:
0%

# 3

Igen, hallani :D

A legtöbb driver hiba user error, fel kéne fogni, hogy az előzőt letöröl és utána új ahogy azt is, hogy a béta még nem feltétlen stabil. Ha ez menne akkor kb marad annyi hiba mint nV-nél.


"hanem a processzorod fogja kiszámolni..."

Nem minden esetben, használnak korlátozásokat is vagy épp egyes számítások kegyetlen rosszul futnak CPU-n. Ennek gyönyörű példája a Mafia 2, ott azt is meglépték, hogy teljesen csak két physx képes kártyával ment.


Ezenfelül van egy féltucat játék ami érdemben használja. Csak azokra kártyát venni meg szerintem botorság.

Ezt nem fanboyságból írom.

2014. júl. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!