Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Logitech X-210 2.1-es hangszór...

Logitech X-210 2.1-es hangszóró önmagában is picit zúg, plusz túl sok a basszus, ez mi lehet?

Figyelt kérdés

Van egy Logitech X-210 2.1-es hangszóróm, ilyen

[link]

A gondom az vele, hogy ha be van dugva az elektromos hálózatba, de nem hallgatok zenét, akkor van egy kis sistergő alapzaja. Akkor is, ha a számítógéphez csatlakoztatva van, akkor is ha nincs. Ami viszont még ennél is meglepőbb, hogy akkor is van egy pici, ha a "távirányítóján" kikapcsolom. Ha nem szól semmi a szobában és közel vagyok, rendesen lehet hallani, pl ha lefekszel aludni és közel van a fejemhez. Ha kihúzom a konnektorból, akkor megszűnik.


A másik pedig, hogy határozottan soknak tűnik nekem a basszus arányaiban, pedig szólnak a kicsik is. A sokat arányaiban értem, tehát ha elindítok egy filmet, akkor a háttérdübörgés hajlamos elnyomni a zenét, stb.

Ezt csinálja számítógépről és telefonról is.


Mi lehet ez?



2014. júl. 1. 15:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Már elnézést, de szar a hangfalszetted. A sistergés a szűretlen, gyenge táp miatt van. Ha kikapcsolod akkor pedig a trafó zúgását hallod, mivel nem választja le a hálózatról kikapcsolt állapotban sem = folyamatosan fogyaszt -> nagyobb villanyszámla. A basszus pedig nem sok, hanem 100Hz körül iszonyatosan kiemel, de alatta halott. Mást nem tudok mondani, vegyél jobbat... :-( Remélem nem sértettelek meg, de ez az igazság.
2014. júl. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!