Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » X360 vagy ps3 de nem tudom...

Gáborrrr kérdése:

X360 vagy ps3 de nem tudom melyik lenne a jobb? . A kérdésem hogy ha veszek egy alapgépet ami a ps 3 nál 12 gb t jelent xboxnál 4 gb akkor a gta v-t hogy tudnám játszani? Ugyértem felkel telepiteni a konzolokra vagy lemezről is lehet játszani?

Figyelt kérdés
flashelni egyelőre nem akarok. azt is hallotam hogy akadozik ha lemezről játszák ez igaz?

2014. jún. 30. 13:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Az hogy melyik lenne jobb azt nem tudom! Nekem egyik sincs! De annyit tudok segiteni hogyha akarmelyik gepbe beteszed a GTA V CD -jet akkor vinni fogja!

Megjegyzes: a GTA V iden ki jon pc-re!

2014. jún. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Valamennyit minden játéknál telepíteni kell. Xboxon fel lehet másolni az egészet a merevlemezre úgy tudom, akkor gyorsabb is a betöltés, meg ilyenek, de PS-en nem lehet. Nekem PS3 van, 500 gigás Super Slim és nagyon elégedett vagyok vele. De attól függ, hogy mikkel akarsz játszani. Mert, ha csak ilyen populárisabb yolo swag játékokat akarsz tolni rajta, akkor inkább xbox. PS exklúzívok miatt éri meg igazán a PS3, de ha nem mond neked semmit a Last of Us, Uncharted, God of War, Heavy Rain, Shadow of the Colossus kombó, akkor hagy a fenébe. De 4 gigás xboxra szerintem fel se lehet tenni a GTA V-öt. Meg az első szériás xboxokon nem is megy a GTA V úgy hallottam. Úgyhogy olyan csotrogányra ne is pazarold a pénzed. Legalább egy 120 gigás, vagy nagyobb.
2014. jún. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Rendben még az lenne hogy ps3 nál mivel az blu ray és a gta v csak blurayra fér rá ezért gondolom azt nem kell telepiteni ugye? szoval azt lehet lemezről játszani telepités néklül? és ha lehet akkor nem szaggatna? mert mostanába ps3 jobban bejöna bluray lejátszása miatt mert van egy 3d tvnk és legalább kitudnám használni.
2014. jún. 30. 14:03
 4/12 anonim ***** válasza:
Telepíteni mindenképpen kell valamennyit. PS3-on patchekkel együtt valami 6-8 Gb volt azt hiszem. Szóval a leges leg apalabb kiadást nem érdemes megvenni, bár elvileg laptop vinyóra lehet cserélni a gyárit nagyobbra. De akkor oda az esetleges garancia.
2014. jún. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
De amúgy nem, egyáltalán nem szaggat, csak kicsit sokáig tölt. De csak indulásnál. Utána töltögetés nélkül bejárható minden külső/belső tér, és még a küldetések se töltenek.
2014. jún. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szóval telepitgetni mindenféleképpen kell mind a 2 nél? pendrivera megoldhato a telepités egy alap konzolnál legyen az xbox vagy ps?
2014. jún. 30. 14:15
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen, telepíteni mindenképpen fog valamennyit, de nem tudom, hogy pendirve jó e hozzá.
2014. jún. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hol is kezdjem...

12gb ps3nál valójában csak 9gb szabad hely...GTA V 8.3 gb-ot telepít fel (ez felmegy) DE! Ha online akarsz játszani ahhoz kell telepíteni 1.5 gb patchet AMI MÁR NEM MEGY...szal 12gb ne vegyél vagy csak úgy ha olcsón tudsz beszerezni mellé laptop hdd-t


Pendrive/külső hdd használhatsz de azokon max video/kép/zene lehet... Játékot még tört konzol esetében is csak BELSŐRE telepít...

-----------------------------------------------------


Viszont valamibe bele kell kötnöm :D

"Mert, ha csak ilyen populárisabb yolo swag játékokat akarsz tolni rajta, akkor inkább xbox"

"Last of Us, Uncharted"

Én inkább ezeket mondanám "populárisnak" mert ez még a vízcsapból is folyik...


Had mondjak neked csak 3 olyan játékot ami ps exkluzív de a büdös eletben nem hallottál róla:

1. Disgaea 3; 4; D2

2. Way of the samurai 3; 4

3. Ryu ga gotoku részek

2014. jún. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 TaKy99 ***** válasza:

"Szóval a leges leg apalabb kiadást nem érdemes megvenni, bár elvileg laptop vinyóra lehet cserélni a gyárit nagyobbra. De akkor oda az esetleges garancia."


Ez nem igaz! A merevlemez garanciavesztés nélkül cserélhető!

[link]


Illetve a GTAV Patch-el együtt nem megy fel sem a PS312GB-ra sem az XVox360 4GB-ra! És nagy tévedés, a Patch v1.5 Nem csak Online játékhoz kell. a Patch-ben a single játékoz is vannak hibajavítások csak az Online játékoz kötelező, míg a Single mód játszható Patch nélkül is.


Tehát, ha GTAV-öt akarsz, ne vedd az alap gépeket, vagy számolj utólagos HDD beépítéssel, ami alaphangon is 15e körül van (500GB - kisebbet nem érdemes)


Ezt a lemezről játszva akadozik történetet meg honnan vetted? Csak nem egy PC-stől? ;)

2014. júl. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ps3 lett belőle jobban tetszik mint a másik nagy wincsivel :D
2014. júl. 1. 17:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!