Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a pontossan a külömbség e...

Mi a pontossan a külömbség e tipusu ssd-k között?

Figyelt kérdés

azt már tudom hogy árban van 1 pár ezernyi forint külömbség,de ez gyakorlatban miben mutatkozik meg?vagy egyáltalán mi is a külömbség??


KINGSTON

120GB SSD SATA600 HyperX 3K SH103S3/120G


KINGSTON

120GB SSD SATA600 HyperX 3K SH103S3B/120G


tehát ezek közül az 1iket venném és az áron meg a j betün kivül más külömbséget nemtaláltam,esetleg valaki??



2014. jún. 29. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:

A Kingston oldalán szemmel látható a különbség:

[link]


Jobb oldalt van 2 rádiógomb, ott választhatsz:

* for Notebook & Desktops

* or Drive Only


Az első a B betűs változat. Ehhez van valami lemez, reklámtoll, meg mindenféle extra finomság. A "drive only" pedig csak a meghajtó.

2014. jún. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szoval teljesitményben semmi külömbség az égatta 1 világon,csavarhúzóm meg van nekem is :D meg csavart is találok.amúgy amd-s platformon nemszenved semmi hátrányt??mert ha jóltudom sandforce-os vezérlöje van az meg valami inteles szerzemény ha jóltudom illetve egy GIGABYTE-GA-F2A85X-D3H alaplapom van ez kifogja különösseb gond nélül hozni elöle azt az 555 iletve 510 olvasási és irási sebességet??
2014. jún. 29. 19:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha a gépedben van olyan hely, ahová 2.5"-os meghajtókat tudsz szerelni, akkor igen, elég egy csavarhúzó is, egyébként szükséged lesz egy keretre (1000 forint körül kapni).

A SandForce nem Intel, hanem SandForce:) De Intel meghajtóval sem lenne gond. 500 MB-os értékek csak elméletiek, SandForce egyik szolgáltatása, hogy tömöríti az adatokat, amely hatékonysága fájltípus függő, és nyilván a legkedvezőbb esetet fogja mutatni. De felesleges ezt nézni, nem az adatátviteli sebesség miatt sokkal gyorsabb egy SSD, mint a HDD.

2014. jún. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
örülök h olyanok válaszolnak akik értenek is hozzá,és nem csak hüjeségeket beirkálnak..amúgy arrol is olvasgatam már hogy érdemes a windowsban különbözö opciókat kiakapcsolni,h kevesebet irkáljon az ssd a háttérben és azzal növelve a várható élettartamot.ezek az opciók mik és hogyan kell öket kikapcsolni??esetleg valami részletes leirás van erröl vagy letudná valaki irni windows 7 profesional 64 bittet használok,magyar nyelvüt.
2014. jún. 29. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!