Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a külömbség a Kingston...

Mi a külömbség a Kingston HyperX és a Kingston HyperX Blu között? és melyik a jobb?

Figyelt kérdés
2014. máj. 19. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak annyi, hogy a Blu az kék, max MHz-ben van különbség.
2014. máj. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát akármelyiket venném meg 2x4 gb lenne és 1600Mhz csak azért kérdeztem mert a Kingston HyperX egy ezressel drágább
2014. máj. 19. 19:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Van Black, White, Red is.
2014. máj. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak színben van különbség, teljesítményben nincs, ha nem kell csicsás kék, meg piros, akkor vedd az olcsóbbat, gondolom úgysem nézegeted a gépben a színét. :)
2014. máj. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A sima HiperX is kék, ha ezt érti ez alatt: [link]

Ilyet vettem én is...


Egyébként nem csak színben van különbség! A "sima" (Genesis) 1,65V-os, a Blu pedig 1,5V-os!

2014. máj. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen erre gondoltam és akkor a sima a jobb ugye ?
2014. máj. 20. 15:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát én a simát vettem, bár talán az a régebbi... Így utólag kicsit hajlok affelé, hogy jobb lett volna Blut vennem... Szinte mindenki azt ajánlgatja itt ,amikor konfigot kérnek...
2014. máj. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!