Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik laptopot éri meg jobban?

Brandon kérdése:

Melyik laptopot éri meg jobban?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


Igen laptopot szeretnék vásárolni nem asztalit :) De még annyit hogy nem vagyok valami hardcore gamer meg ilyenek nekem ezek bőven elegek lesznek :) és ha tudna valaki jobbat 210000 ezer a max :)



2014. jún. 29. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi a fszt csináljunk a jpgkkel?
2014. jún. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

rákattintasz megnyit egy oldalt és ott leírják az adatokat.

És kérlek hanyagoljuk a káronkodást ez egy kérdés és tisztességes válasz szeretnék úgy érzem normálisan feltettem agy kérdést :)

2014. jún. 29. 11:39
 3/7 macika55 ***** válasza:

Kapható laptop miben 2db hdd hely van.

Válaszd azt.

Anno a páromnak ezt vettem: [link]

Van benne egy 120Gb ssd és egy 500Gb-os HDD

Gyors és sok minden elfut rajta.

Gondolom újabb kiadása is van.

2014. jún. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Legjobb videokartya a Dellben van, legjobb proci a Lenovoban. Masik kettot en kizarnam es szerintem a Lenovot valasztanam a kisebb meret miatt, de jatekteljesitmenyben a Dell jobb kell legyen.
2014. jún. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 lustig ***** válasza:

az U-s processzorokat szerintem hanyagold. Elvileg azért u-s, mert energiatakarékosabb, de így kisebb a teljesítménye is. A probléma az, h nem éri meg, mert nem annyira energiatakarékos, mint amennyire lecsökken a teljesítménye. De külön külön: a dell nem jó ajánlat, az acer nem annyira rossz, az asus sem, viszont a lenovo y510 nagyon jó. Az egy strapabíró, és jó teljesítményű gép, a bökkenő csak annyi, h ez az y széria, ami a lenovonál gamer szériát jelent, és te mondtad, h nem annyira játékra kell.

Én ezek közül mindenképp a lenovo y510et ajánlanám, vagy esetleg nézd meg ezt: [link]

a z széria a multimédia széria a lenovonál, nekem z500asom van (a z510 a modellfrissített változat, ilyet vettem a bnőmnek) szerintem jó, vékony, halk, jó hangszórók, minden játék elmegy rajta normál felbontáson.

az asus k75vj-n én is gondolkoztam még anno mikor laptopot vásároltam magamnak, de aztán megtaláltam a sajátom ,ami szerintem jobb (egyébként már nem is kapható az az asus)

2014. jún. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 lustig ***** válasza:

Ha van benned kicsi gamer vér is az y510-et ajánlom, mert az tényleg minőségi, nagyon jó videókártyával (gpu), és a processzora is elég mindenhez (igaz nem a csúcs, de elég jó). Viszont hordozhatóság szempontjából rossz, mert viszonylag vastag, és nehéz (bár az akksija jól bírja).

Én szerintem a z510 és a y510 között vacilálj. Keress rá interneten tesztekre (a techkalauz oldalán tuti van magyar)

esetleg van a z510ból olcsóbb i5ös is (van barna és fehér is): [link]

2014. jún. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 lustig ***** válasza:
menj el valahova, ahol meg tudod nézni élőben a gépeket, simogasd meg :), nézd meg tetszik e, mert 210 rugó sok, gondold át mire költesz
2014. jún. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!