Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért indul újra magától a gépem?

Miért indul újra magától a gépem?

Figyelt kérdés

A számítógépem néha magától újraindul, de csak akkor mikor böngészőt használok (firefox) és mikor LoL-ozok, mikor bedob a játékba. Máskor még sosem indult újra, akár több órányi gépezés után sem.

Ez a probléma 7 napja áll fenn, kb naponta 3-4 újraindulás van.



2014. jún. 28. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Hőmérséklet adatok?

Géped adatai (alaplap; CPU; ... MINDENT ÍRJ LE!!!)?

Mikor volt utóljára takarítva/pasztázva?

2014. jún. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Az első válaszolónak igaza van. De szerintem azt is megírhatnád, milyen oprendszert használsz. De mivelhogy magától indul újra, itt szerintem akkor a géped sorba dobja a kékhalálokat. (ha windows-t használsz)

Nézzed meg a C:\WINDOWS\Minidump mappát!Ha televan ilyen .dmp fájlokkal, akkor kékhalálozgat. Tiltsd le az automata újraindítást! Sajátgép --- Jobb katt -- Tulajdonságok-- speciális fül.

2014. jún. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

a minidump mappa üres, a gépem elég régi, xp van rajta, pontos adatokból csak a videokártyát és a procit tudom, a többiét elő kell keresni, csak egy csomó régi papír között van, tegnap próbáltam megtalálni, de nem lett meg

tisztítva 2 hete volt, most jut eszembe, hogy lehet rosszul lett összerakva, és nem csatlakozik valami rendesen

2014. jún. 29. 10:39
 4/5 A kérdező kommentje:
bár akkor miért csak bizonyos programok közben indul újra, mégsem az a gond talán
2014. jún. 29. 10:43
 5/5 anonim válasza:
Állítsd vissza a rendszer-visszaállítással.
2014. jún. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!