Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD FX 6300-hoz milyen vízhűté...

AMD FX 6300-hoz milyen vízhűtést ajánlotok?

Figyelt kérdés

Én ezen a kettőn gondolkozok:

- [link]


- [link]


De ha van jobb, akkor azon is gondolkozok.



2014. jún. 28. 14:28
1 2 3
 11/22 Gábor_79 ***** válasza:
Ja, abba a házba elvileg nagyobb hűtő is belefér, mint a gyártó oldalán meg van adva 148,5mm. Vagy felszerelt oldalsó ventivel van megadva. Valójában egy 159mm magas CM Hyper 212 Evo is belefért vagy egy Xigmatek Gaia, ami szintén 159 mm magas. Itt minimum négyen is írják [link] . Nekem is ilyen házam volt/van, csak sajnos utólag tudtam meg és többek között ezért is lecseréltem.
2014. jún. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Akkor vagy egy Cooler Master Hyper 412s, vagy egy Cooler Master Hyper 212 EVO kerül bele, de szerintem az utóbbi.
2014. jún. 29. 13:41
 13/22 Gábor_79 ***** válasza:

A 412S kiesik, mert az már 160 magas. 100% bizonyossággal nem tudom állítani a kompatibilitást, én is csak arra az öt emberre hagyatkozok, ami kevéssé valószínű, hogy öten akarnak így megvezetni. Szereltem ThermalTake C-LP0600 Contac 21-et, ami 140 mm magas, és akkor nézegettem, hogy ott bizony még majd 2 centi elférne. Volt, hogy beszéltem rá mást is erre a nagyobb hűtőre, de nem derült ki a végeredmény. Szóval, ha pozitív a végeredmény, jelezz már vissza, mert sokaknak van ilyen háza.

Ha meg nem fér bele, akkor ilyen esetekre van a 8 napos visszaváltási garancia, interneten rendelt dolgokkal kalcsolatban és ki tudod cserélni.

2014. jún. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Én az Extreme Digital-ban tervezem megvenni, mert az itt van nem messze, de nem tudom, hogy ott ki lehet-e cserélni. Ha meg nem, akkor (egy kicsit olcsóbban) eladom. Visszajelzést meg adok, nem csak arról, hogy befér-e vagy sem, hanem (ha kell) a hőfokról és a zajról is (a ház mennyire engedi ki a hőt és a zajt).
2014. jún. 29. 14:28
 15/22 Gábor_79 ***** válasza:

Az annyiból probléma, ha személyesen veszed át és nem rendeled, akkor ugrik a 8 napos cseregarancia. Bár erről a vélemények megoszlanak, törvény értelmezésén múlik az egész, vagy a bolt hozzáálásától. Az E digital nálam - . Meg úgy általában. Az a személyes véleményem alakult ki kommentek alapján,- mert az egyetlen rendelésem abban a pillanatban lemondtam, hogy utánaolvastam- amit külföldön nem tudtak eladni mert selejtes vagy visszavitték, itt azért még elsózzák. Persze nem 100%-ban igaz, meg változhatott is az üzletpolitikájuk, de nem egy érdekes esetet olvastam róluk.

Személyes véleményem, nagy zárójelbe tenném, vagy apróbetű, szürke írás, vagy privátba kellett volna. Leszögezem, nem a kereskedelemben dolgozom.

Az lenne az arany középút, de még ez se biztos működik ha vissza kellene váltani, hogy neten rendeled, de személyes átvételt jelölöd meg. (Bár valószínű így csináltad eredetileg is.)

2014. jún. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Én úgy terveztem, hogy megrendelem az interneten, de ott helyben veszem át (ahogyan ön/te mondta(d)). De ha van raktáron, akkor azonnal mehetek érte?
2014. jún. 29. 15:15
 17/22 Gábor_79 ***** válasza:
- Igen.
2014. jún. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Újra megnéztem a Corsair H80i-t és a CM Hyper 212 EVO-t. A videókban általában FX 8350-et hűtőttek vele (vagy erős i7-eket), és elég halk volt mindkettő, de az ár miatt marad a Hyper 212 EVO.
2014. jún. 29. 16:36
 19/22 anonim ***** válasza:

Az első-t amit linkeltél nem értem minek, arra a procira felesleges én inkább egy i5 4670k-ra javasolnám azt ha tuning ban gondolkodik az illető, de az FX6300-ra elég egy

SCYTHE Mugen 4 ezzel már eléggé lelehet hűteni, de hyper 212+ is megteszi.

2014. júl. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Van egy kis "probléma":


Van egy kérdés, ahol a kérdező a PC-k hőmérsékletét kérdezte ebben a nyári időben. ( http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__5.. )


Megírtam ide a hőfokokat, és másnap kaptam egy üzenetet, amelyben a processzor feszültségének csökkentését ajánlotta az üzenet írója, és így 10-15°C-kal hidegebb lett a proci, szóval nem biztos, hogy tudok tesztet írni arról, hogy befér-e a Cooler Master k350-be a Cooler Master Hyper 212 EVO. De ha tényleg visszaveszik az edigital-ban a hűtőt ha nem jó, akkor biztos írok valamit.

2014. júl. 22. 23:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!