Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lenne egy kérdésem, a Battlfie...

Lenne egy kérdésem, a Battlfield 4 meg megáll Ultrán, ha 1 helyben állok nem akad meg, nem szaggat ne értsétek félre. Far Cry 4, NFS Rivals stb prob nélkül mennek, lehet hogy kevés a RAM-om?

Figyelt kérdés

A gépem:

Cpu: Fx 6300

VGA: MSI R7 250X

RAM 4 GB 1600MHZ

mivel a menüben nem akad meg egyszeres es a játékban is csak 1perc utan kezdi a RAMra gyanakszok,lowon semmi baj médium highon meg nem néztem.



2014. jún. 27. 00:26
 1/5 A kérdező kommentje:
A far cryt elírtam *3 , ügye a Bf4-nek 6-8 Giga ajánlott nekem meg csak 4 van es mivel ha mozgog és éppen nem áll meg 1pillre akkor Ultrán se szaggat van vagy 45koruli FPSem hanem több szóval nemhiszem hogy VGA-vál vagy procival lenne a baj,proci nincs huzva és a Vga aktív hűtéses
2014. jún. 27. 00:38
 2/5 anonim ***** válasza:
Ramból mindenképp szerezz be +4 gigát. Bár a videókártya sem egy atomerőmű.
2014. jún. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 |Orfeusz| ***** válasza:
Itt a videokártyával van a gond. R9-270X javallott a BF4 ultra beállításokhoz (nekem az van de így is csak a singleplayer megy ultrán).
2014. jún. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Őő Game-Debate-n meglehet nézni százalékra pontosan hogy az adott játékhoz hány %-al több vagy kevesebb a Ramod,Vga-d,Procid és mindenben jó, csak Ram-ban nem, úgyhogy nem hi szem hogy videókártya, régi VGA-m egy Gt210 volt és ahova csak az volt kevés szaggatott is rendesen minden.Amúgy elfelejtettem mondani hogy 32bit-es Win7-em van és lehet nem ártana a 64bit-es Win 7 mert így több mint 5 Gb a Ramom (VGA + RAM) és a 32es max 4GB-t kezel,szóval ha ezt nem bírja el a 32es Win7 akkor mit csinál ha jön a +4Gb ram :d Szóval szerintem a RAM a probléma de a Win7 szerintem jobban fojtogatja a gépem. :) Na erről vélemény a 32 vs 64ről? :D
2014. jún. 28. 18:47
 5/5 A kérdező kommentje:
Meg ugye a 64bites gyorsabban éri el a közvetlen RAM-ot és gyorsabban is kezeli a dolgokat... o.O Köv. hónapban + RAM és 64es Win7.Utána majd kiderül mi a helyzet! :)
2014. jún. 28. 18:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!