Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A három memória közül melyik...

A három memória közül melyik a legmagasabb, legalacsonyabb időzítésű? Mushkin, Kingmax és Corsair érdekelne (mindhárom 1Gb 800Mhz DDR2)

Figyelt kérdés
2014. jún. 26. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezek márkák és nem típusok...


Ezek közül az autó márkák közül melyikek a leg laposabbak?

Mini,BMW,Mercedes?


Valami konkrét adatot lehett volna adni,pl. egy linket..

2014. jún. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát figyelj... a Mushkin rendelkezik hűtőbordákkal, a többié nem, ennyit tudok mondani róluk kapásból, sajnos nem tudom hogy a neten hogyan találhatnám meg. Max megpróbálok fotót csinálni akkor róluk.


Annyit mindenesetre tudsz segíteni, hogy foglalat szerint hogyan érdemes behelyezni a modulokat? Magasabbtól az alacsonyabb számú felé vagy fordítva?

2014. jún. 26. 18:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen alaplapod van és melyik melyik slot..


Ha megy dual-channelben akkor 1+3 vagy 2+4

A 2+4-el jobban járnál mivel kevesebb eséllyel blokkolná a proci hűtőd.


Mellesleg egy sima ram amin nincs hűtőmodul szinte kizárt hogy elég magas legyen ahhoz hogy a legtöbb CPU hűtőt blokkolja.

2014. jún. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
MSI P6N Platinum, 4 darab foglalattal rendelkezik, max 8 gigát tudd befogadni (windows hetem van, szóval ez amúgy se lenne gond).
2014. jún. 26. 19:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát.. érdekesen néz ki.

Mellesleg nézem a színkódját...


Ha 2 ram modult raknál azonos színűbe tegyed

(a narancssárgába így több a hely a proci-hűtőnek! + elméletileg dual-channel is lesz)


Azt hittem hogy 1-3 + 2-4-es alaplapod van de úgy néz ki hogy 1-2 és 3-4-be megy a dual channel...


Röviden: Ha 1 vagy 2 ram modulod van,narancs,a kettőt ne rakd más színűbe.

2014. jún. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na szóval: a két Mushkin ment a narancsba, a Kingmax a második zöld slotba. Corsairtól meg csak fagyott a rendszer, ettől valszeg meg fogok szabadulni valahogy, vagy megmarad dísznek nem tudom... :D
2014. jún. 27. 12:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!