Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A gépem indításkor 1-2 mp...

Varessz kérdése:

A gépem indításkor 1-2 mp után leáll, majd újra elindul és ezt ismételgeti míg el nem indul. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Most lett téve bele új CPU és azóta csinálja ezt. A régivel még most is működik minden gond nélkül, ha visszarakom bele. Arra gyanakodtam, hogy nem bírja a 400W-os táp, de megnéztem, max 250W-ot eszik terhelés alatt.

Más gondja is van, mégpedig az, hogy alkalmazások leállnak, befagynak, sőt néha kék halállal hardver hibára hivatkozva újraindul.



2014. jún. 25. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

Itt keresd ki a tápod (Felül hardware ott GPU Desktop) és nézd meg mekkora tápot ajánlanak neki.

2014. jún. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

CPU Desktop

Bocs elírtam, épp videokártyákat nézek :D

2014. jún. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megnéztem, nem írják, akkor még azt nézd meg, hogy az Alaplapot maximum hány W-os processzort bír el.
2014. jún. 26. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Most elutazok, felfüggesztem a témát, de majd egyik haverom tápját elkérem, ami szerepelt a listán. Meg majd az utóbbi ötleted is kipróbálom. Aztán ha nem jutok előbbre majd kérek segítséget megint.
2014. jún. 26. 10:48
 5/5 anonim ***** válasza:

Okés, írj privátot majd.


Ja és az elsőt megint elírtam.

Először is nem a tápod keresd ki, hanem a CPU-d.

De én már ki kerestem neked, megtaláltam a kulcsszavakba, de nincs vele semmi.


Inkább a tápodat nézd meg, és az alaplapot, hogy hány W-os CPU-t bír el.

2014. jún. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!