Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Asus X551CA-SX264D notebookot...

Asus X551CA-SX264D notebookot szeretnék venni. Vajon megéri-e?

Figyelt kérdés

[link]


A linken megtalálható minden tulajdonsága (mármint gondolom, hogy minden). Sajnos nem igazán vagyok otthon ezügyben. Filmnézésre, netezésre, játékra (pl. Sims 3) és blogírásra használnám, ez azért fontos, mert rengeteg kép kerül fel a gépre ezügyben, így fontos a nagy hely (igen, tényleg ennyire sok kép...) és külön nem szívesen költenék külső HDD-re. Na de a kérdés tényleg az, hogy mennyire alkalmas ez a masina ezekre a dolgokra? Az ASUS márkában még sosem csalódtam, ezért gondoltam erre.



#notebook #Asus #asus X551CA-SX264D
2014. jún. 24. 14:38
 1/4 A kérdező kommentje:

Az sem gond, ha esetleg ajánlatok más notebookokat, de a következőket mindenféleképp szeretném:

-4 GB RAM

-min. 500 GB HDD

-jó minőségű videókártya és processzor

-numpad

-HDMI csatlakozó (bár szerintem ez már minden újabban benne van)

-optikai meghajtó (nem hátrány, ha írni is tud)

-ne merüljön le 3-4 óra alatt

- 90-nél ne legyen drágább (sajnos csak ennyire futja).


Azt hiszem, ennyi :D

2014. jún. 24. 15:49
 2/4 A kérdező kommentje:
Vagyis inkább 95-nél. (bár tudom, hogy az az 5-ös sokmindenen nem változtat).
2014. jún. 24. 15:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ezen nem fogsz játszani. 90 ezerért nem kapsz olyan laptopot amiben normális processzor van és videókártya. Integrált videókártyával nem sokat érsz.
2014. jún. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2014. jún. 30. 21:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!