Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha nem teljesítményre hanem...

Ha nem teljesítményre hanem élettartamra veszek notebookot akkor milyet vegyek, Intel vagy AMD processzorral ellátottat?

Figyelt kérdés

2014. jún. 21. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:
élettartamot ebben az esetben nem feltétlenül a processzor gyártása alapján kell megítélni .. ha nem inkább a notebook gyártóját milyen össze szerelést használ.. ebben az esetben .. asus -lenova-dell .. meg jönnek majd a macbook írások is bár azok elég drágák
2014. jún. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és a hp? arról mit mondasz/mondotok? am max 100-110 ezerért gondolom majd hogy veszek, kb 1-1,5 év múlva, most packard bellem van de ez hullik szét...
2014. jún. 21. 11:58
 3/8 anonim ***** válasza:
hp jó de sztem túl drága (kezdenek leáldozni)
2014. jún. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Egyre,figyelj oda azért.Bármi elromolhat. Lenovo kivonult az országból és a garanciális javításokat csak Lengyelországban javítják és hónapokon keresztül,ha elfaxolod a számlát. ( 4. hónap és sehol semmi ).Mindenképp érdemes körülnézni az ajánlott márkák között,hogy a dolog eme része,hogy is áll, ahol laksz...
2014. jún. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A lenovo pont márciusban költöztette vissza a szervizét Magyarországra.
2014. jún. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
jelenlegi packard bellemnek sincs magyarországon szervize, ezt cseh országba vitték futárral és minimum 10 nap volt hogy visszajött ( pontosan nem tudom mennyi )
2014. jún. 21. 12:47
 7/8 anonim ***** válasza:
pb gépet ne vegyél XD
2014. jún. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
most már én is rájöttem... :D csak az a gáz, hogy mikor vettem, előtte utánakérdeztem hogy milyen, azt hiszem itt gyk-n is meg utána néztem neten is véleményeknek, és vagy semmit nem találtam róla, mm nem összességében a packardbellről hanem konkrétan arról amim nekem van, vagy az sem írt semmi rosszat amit találtam... :S mert ha találok olyan véleményeket amikben az vagy csak hasonlók vannak mint amit nekem produkál akkor nem veszek meg... ilyeneket csinál hogy hullik darabokra, nem mindegy neki hogy milyen rendszert használok mert vagy fagy mocskosul ha mást teszek rá vagy 5-10 percenként kék halálozik... volt aki azt írta hogy vegyem fel a kapcsolatot a microsoftal, de amilyen, nekem az már nem ér meg annyi ideget, meg szerintem nem a rendszerrel van a baj hanem a géppel... már csak abból is kiindulva hogy hullik darabokra... szerintem az egyetlen alkatrész amit az új notihoz feltudok majd használni belőle az a merevlemez, meg még talán a memóriamodulok lennének ha találnék olyat amiben olyan van mint az enyémben...
2014. jún. 21. 13:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!