Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Meg fog halni a merevlemezem?...

Meg fog halni a merevlemezem? Többi lent

Figyelt kérdés
Van egy 160gb-os merevlemezem, ráraktam a win8-at , de vírusos lett, és leformáztam egy másik gépben, aztán megint ráraktam a win8.1-et, de telepítésnél azt írta ki:nem lehet rátelepíteni a win8-at , mert hamarosan tönkre megy a merevelemez. Aztán felraktam rá, és mindig azt írja ki egy felugró ablak: készitsen biztonsági mentést, mert haldoklik a merevlemez. Aztán nem akart lejönni a torrent, mindig crc adathibát írt ki. !DE mikor lefuttatam a hibakeresőt, nem talált hibát a win8, most mi van akk?

2014. jún. 23. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
A HD Sentinel nevű programmal nézz rá. Aztán esetleg tegyél fel egy képet ide az eredményről.
2014. jún. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha tennél fel képet az előbb említett programról, azon belül pedig a SMART adatokról, előtte válts decimális adatmezőre. (Jobb gomb/Decimális adatmező)
2014. jún. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
mindjárt megnézem okés?
2014. jún. 23. 16:49
 4/6 A kérdező kommentje:
azt írja ki h meghibásodás várható meg h ku rva sz ar magyarul:(
2014. jún. 23. 16:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor igaza van, meg fog halni. Cseréld amint tudod, de lehetőleg minél hamarabb.
2014. jún. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
és ha meghal, akkor nemfog elindulni a gép?:DD már terveztem az új vinyót, de mivel most vettem gépet nincs semmi pénzem:/
2014. jún. 23. 17:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!