Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehet valami baja a notebookom...

Lehet valami baja a notebookomnak ha recseg a töltője?

Figyelt kérdés
PackardBell notebook, és L alakú töltője van, de egy ideje azt vettem észre ha körbefordul, vagy megmozdul a dugó a notiban akkor olyan fura karcogó, recsegő hangot ad ki, de ezt akkor is csinálja ha kiszedem az aksit és a töltőt is kihúzom a kennektorból... amúgy nem laza meg ilyenek mármint nem csúszik ki, kihúzni sem lehet könnyen, mármint olyan mint mikor megvettem alig egy éve és kb olyan 2-3 hete vettem észre ezt a hangot..

2014. jún. 20. 18:43
 1/6 |Orfeusz| ***** válasza:
Kattogó hangja van? A helyedben visszavinném garanciába.
2014. jún. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
őszintén? nem tudom mihez hasonlítani, leginkább mint ha valami apró állat gyorsan rágna... vagy nemtom inkább karcogás vagy nemtom
2014. jún. 20. 20:28
 3/6 A kérdező kommentje:
na de most ha hibás, akkor szerinted mi a hibás, a notebook, vagy a töltője? mert már nem garanciás a töltője.. mert nemsokkal se elmúlt már egy éves
2014. jún. 20. 20:58
 4/6 A kérdező kommentje:
*de
2014. jún. 20. 20:58
 5/6 A kérdező kommentje:
akkor is ha csak az egyik irányba tekerésnél csinálja?
2014. jún. 21. 17:26
 6/6 A kérdező kommentje:
ez lehet attól ha szét lett szedve portalanítani és ujrapasztázni?
2014. jún. 23. 12:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!