Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » BF4 nél Ultra grafikán 42-61...

BF4 nél Ultra grafikán 42-61 fps között szokott ugrálni ez jó vagy rossz?

Figyelt kérdés

2014. jún. 16. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Az jó. A legtöbb monitor 60Hz-es de van e felett is. Ez azt jelenti hogy hányszor frissíti a képet a monitor/gép másopercenként. Az FPS pedig hogy a gép hány képet ad le másodpercenként. Ez azt jeleni hogy több monitonál meg se látod a különbséget 60 vagy 1341FPS közt. És 30Fps felett szerintem bőven játszható. Ha pedig YouTubeozol, A YouTube a feltöltött videót lebutítja 30Fps-re
2014. jún. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Szar! Nekem Ultra grafikán 70-80FPS ( E-Pénisz ON )
2014. jún. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De ez nem számít ha nincs egy NAGYON drága monitorod.
2014. jún. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy az emberek miért írják, hogy "30FPS ha megvan az már jó", mert baromira nem ugyanaz az érzés 30FPS-en és 60FPS-en játszani. Ha valakinek van egy 120Hz-es monitorja és egy játék megy rajta 120FPS-el az is meg tudja mondani a különbséget 60 és 120FPS között. Egyébként 42 bár inkább 50 felett már igazán jól a játékélmény, szóval 42-61FPS nem olyan rossz...
2014. jún. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a játék stabilan 30Fps-sel menne, de úgy, hogy soha egy pillanatra sem esik le az érték, vagy ugrik magasabbra, akkor jó játékélményt nyújthatna, de ilyen ugye nem nagyon létezik, ezért én is a minimum 50FPS+ játékélményt tartom játszhatónak, mert ha lejjebb is esik a frame rate, akkor sem bántja annyira szemet, bár még így is érezhető!
2014. jún. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!