Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan frissítsem a vga-driver...

Drfgy kérdése:

Hogyan frissítsem a vga-drivert? A rendszer: Asus K52Je series Intel Core i5 ATI Mobility Radeon HD 5470 Win7 64

Figyelt kérdés

A Core processzorok egyik újdonsága, hogy tartalmaznak egy grafikus chippet is, ami egy alap Intel vidókártya. Elvileg a gép automatikusan vált a két grafikus vezérlő között, attól függően, hogy milyen alkalmazás fut. Ezzel nem is lenne gond, ha normálisan lehetne frissíteni az ATi kártya driverét.A problémám ott kezdődött, amikor a legfrissebb drivert szerettem volna letölteni az ATi Mobility Radeon HD 5470 videókártyához. Felmentem az AMD oldalára, majd megadtam a kártya típusát, és letöltöttem a kiadott drivert. Elkezdtem telepíteni, de nem sikerült. Próbáltam még párszor, de nem ment. Kicsit olvasgatva a driverhez tartozó leírást, a következő szövegre lettem figyelmes: “NOTE! The following notebooks are not compatible with this release: Any notebook launched after this driver release Switchable Graphics enabled notebooks using IntelŸ chipsets. ToshibaŸ notebooks (please contact the notebook OEM for driver support for these notebooks) SonyŸ VAIOŸ notebooks (please contact the notebook OEM for driver support for these notebooks) PanasonicŸ notebooks (please contact the notebook OEM for driver support for these notebooks) ” A második pontban van a lényeg, vagyis ez a driver nem működik a gépemen a processzorba épített vezérlő miatt.

Találtam rá megoldást ezen az oldalon: forums.laptopvideo2go.com/topic/27697-ati-catalyst-1012-for-toshibasonyacer-notebooks/ A probléma a 3. lépés után kezdődik, a reboot után - mielőtt felrakhatnám a drivert- a windows automatikusan újratelepíti az összes gyári drivert, csökkentett módokban is, amit én nagy gondosan letöröltem előtte. Innentől kezdve persze az új driver már nem megy fel.



#K52Je
2014. jún. 15. 20:45
 1/2 BM-Striker ***** válasza:

Kapcsold ki Windows Update-t ideiglenesen, amíg a drivereket telepíted.


És állítsd be, hogy kérdezzen rá frissítések telepítése előtt.

2014. jún. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hali!Itt megtalálod és letöltöd eszt a lemezt!Demon tools-sal társitod vagy kiírod!Majd be rakod és elindul,ott válzd a beállítás és haladó!Ki rakja a telepítetlen drivereket,és a frisitendőket!Rá nyomsz a kis napocskára és meg fogja csinálni!Remélem tudtam segíteni és itt a link ahonan töltheted!


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2014. jún. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!