Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a processzor gyenge a Tera...

Ez a processzor gyenge a Tera onlinehoz? DualCore Intel Pentium E5200,1200 MHz (6 x 200) 2.50GHz ezzel--> Gigabyte Radeon HD 4670 1gb ram ddr3 (4gb rendszer ram)?

Figyelt kérdés

Ennek a nagytesójával ami 3ghz es E5700 dualcore proci ezzel--> vtx3d hd 6770 1gb ddr5 (5gb rendszer ram) Simán max grafon elviszi a Terát...


Az utóbbi az én konfigom, a kérdésben a haveromé és neki atomlaggja van kb olyan 1-8 fps

Nekem meg max grafikai beállításon 30-50 fps em van...

Ja ami még fontos hogy 20% on ketyeg a haver videókártya procija játék közben a rendszer proci meg max on van... pedig alig gyengébb az enyimnél...


Nem értek hozzá túl sokat ezért kérnék segítséget hogy hogy tudnék segíteni hogy a havernak is jól fusson?



2013. ápr. 28. 00:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Vegyen mindent lowra.

A felbontást is vegye le.

NEM LAGGOL, SZAGGAT.

2013. ápr. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Senkise ismeri ezt az oldalt?:) [link] itt megnézheted fut-e nálam eddig tényleg jó volt.. beraktam egy játékot zöld volt akkor tényleg ment piros volt akkor vagy nemment vagy akadott tehát én csak ajánlom !:)
2013. ápr. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Eddig egy eredményes volt, hogy a vezérlőpult energiatakaréksság résznél teljesítménycentrikusra állítottuk...

Holnap ill ma meg a proci túlhúzása lesz a következő...

A glafika low on van a felbontást majd még megkérdezem...

Köszi a rendszerigényes progit majd megnézem... Jónak hangzik :)

2013. ápr. 28. 02:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!