Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen márkájú nVidia GeForce...

Szkelyd kérdése:

Milyen márkájú nVidia GeForce GTX 770-et vegyek?

Figyelt kérdés

Az alaplap mellé egy Gigabyte Z87-D3H lenne és a processzor pedig egy Intel i5 4670k.

Ezekről is mondhattok valamit.

Tápot,RAM-ot,jól szellőző házat is ajánlhattok.



2014. jún. 13. 12:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

mire kell 700 wattos táp? :D


Akkor esetleg seasonic m12 620w, de 700 wattos minőségi táp ide felesleges..


Házat pedig azt választassz amilyet akarsz, csak ez jó árban van és elfér benne amit hozzá írtam.


Annyit még mondanék, hogy a legolcsóbb ilyen szintű Nvidia kártya is 30 ezerrel drágább :) De, ha neked ennyit megér az, hogy Nvidia feliratokat láss, akkor ám legyen :D

2014. jún. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Azért kell 700w-os táp ,mert ha a jövőben fejleszteni akarok akkor legyen jó még a táp,és szerintem nem rosszak a radeonok sem ,de szerintem az nVidiák jobbak.
2014. jún. 13. 17:23
 13/14 anonim ***** válasza:

lehet, hogy jobbak az nvidia kártyák, de ilyen árban nem tudsz versenytársat emellé.. 30 ezerrel drágábban tudsz csak olyat venni, ami ettől a gigabyte r9 290-től egy kicsit valamivel jobb


620 wattos táp bőven elég, de, ha van rá pénzed tegyél bele 700 wattost nekem mindegy

2014. jún. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

[link]


tessék

2014. jún. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!