Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem ismeri fel a gép a külső...

Nem ismeri fel a gép a külső winchestert, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
A hang megvan, ami pl. egy pendrive beugásánál is jelentkezik, mégse ugrik fel az ablak, hogy mappa megnyitása, médiafájlok lejátszása, stb... Se a windows intézőben, se a total ommanderben nincs nyoma.
2014. jún. 4. 19:38
 1/4 A kérdező kommentje:
Most elbizonytalanodtam... Lehet inkább azt a hangot adja ki, amit a lecsatlakozásnál szokott..
2014. jún. 4. 19:49
 2/4 P.O.C. ***** válasza:
A lemezkezelő se látja? Lehet fel van már mount -olva a fájlrendszer, csak betűjelet nem kapott automatikusan, gyakori bug ez a Windowsban.
2014. jún. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Eddig működött, az a vicc... Törött vezetékkel nagy nehezen működött, vettem egy full újat, és ez van... Kipróbáltam másik gépen, ott bedugós hang-kivevős hang, de 2 másodperenként.. mintha felismerné és egyből "ledobná", ez ismétlődik
2014. jún. 4. 19:56
 4/4 P.O.C. ***** válasza:
Talán nem megfelelő az új vezeték neki.
2014. jún. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!