Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ebben a helyzetben mit állítsa...

Ebben a helyzetben mit állítsak a rendszeren?

Figyelt kérdés

Adott egy Maxell E SERIES HDD BLACK 2.0 2,5" 500 GB-os külső HDD-t + kábel és egy Pavilion g6 notebook Win7 Ultimate 62bit-es rendszerrel.


Csatlakoztatom a laptophoz, a szokásos hang a windows részéről, mint amikor új dolgot csatlakoztatsz az USB portra. A Windows intézőben nem jelenik meg azonban új meghajtóként, ahogy a Total Commander-ben sem látható. Leválasztáshoz viszont a szokásos eljárás kell, mint minden USB-n csatlakoztatott eszköznél. Kipróbáltam az asztali gépemen (windows XP 32 bit) és azon csont nélkül megy. Rácsatolom, a jellegzetes hang, majd megjelenik az intézőben új meghajtóként. Meg is formáztam, majd lekapcsoltam az asztalit, rádugtam újra a laptopra és megint a már fentebb említett jelenség.


Teendő?



2014. jún. 1. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:
62bit? o_O
2014. jún. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elgépeltem, 64bit természetesen!
2014. jún. 1. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!