Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért kapcsol ki a laptopom?

Miért kapcsol ki a laptopom?

Figyelt kérdés

Az utóbbi hónapokban egyre inkább felforrósodik a gép, és forró levegőt fúj ki. Egyre többször előfordul, hogy kikapcsol magától, hirtelen. Van összefüggés? Vírus is okozhatja? Van egy ún. Hard Disk Sentinel progim ahol mutatja a merevlemez hőmérsékletét. Szoba hőmérsékeleten is 20-22 foknál is van hogy felszalad 38-40 fokig. Ez mennyire normális? Főként akkor szalad fel, ha gépelek, és a kezem is melegíti felülről, illetve nagyon dolgozik a gép, több minden fut rajta.


(Acer Aspire... négy éves)


2014. jún. 1. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Pucold ki.
2014. jún. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Processzor, gpu, PCH dióda hőmérséklete? Aida 64-el nézd meg. Egyébként lehet, hogy ideje lenne szervizbe vinni, hogy portalanítsák ki és az is lehet, hogy a procit újra kéne pasztázni.
2014. jún. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom más hardver hőmérsékletét hogy tudom megnézni rajta.


Baloldalon van a szellőző, ott fújja ki a levegőt. A laptop baloldala meleg, a jobb oldala viszont hideg, normális hőmérsékletű.


Próbáltam szétszedtni, de nagyon össze van rakva, ezer csavar, és ezerféle. Meg nem is meretem feszegetni.


Márka szervízbe vigyem?

2014. jún. 1. 17:28
 4/6 anonim ***** válasza:

Aida 64: [link]

serial: UAB71-532D6-FUDAU-L4DH4-U8YDM

súgó/termékkulcs beírása

2014. jún. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi a progit!


cpu 1. mag 73

cpu 2. mag 69

pch dióda 69

imc 69

gmch 27


2-3 fokot ugrálnak folyamatosan...

2014. jún. 1. 18:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Elég magas hőmérsékletek alapjáraton. Szervizben takaríttasd ki.
2014. jún. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!