Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri még fejleszteni a...

Megéri még fejleszteni a gépem? Ha igen mit cserélnétek benne?

Figyelt kérdés

Processzor: AMD Phenom II X2 555 3,2GHz BE

Memória: 1x Kingston HyperX 4GB 1600MHz DDR3 CL9 (KHX1600C9D3/4G

Videókártya: Sapphire Radeon HD 5750 Vapor-X

Alaplap: Asus M5A78L/USB3

Tápegység: Eurocase ATX-400JSP


Szerintem a tápegységet kellene kicserélni aztán pedig megpróbálni feloldani a magokat, eddig nem mertem, mert féltem, hogy nem bírná a táp. Esetleg még vennék 4gb ramot, hogy dual channelbe működjenek.



2014. máj. 31. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Tápcsere mindenképpen kéne , a prociból nem tudsz sokkal többet kihozni azzal , hogy feloldod a magot.

Ahoz , hogy jó legyen kéne újabb proci , de ugye , ahoz új alaplap , aztán vga.

4gb ram bőven elég egy ilyen konfigba , mint mondtam is először procit+alaplapot kéne fejleszteni.

2014. máj. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"a prociból nem tudsz sokkal többet kihozni azzal , hogy feloldod a magot"


Ha sikerül stabilan feloldani a magokat, akkor az már valami, hogy X2-ből X4-t tud varázsolni...de ez nem garantált opció. Ha összejön az X4, akkor az mellé egy HD7770 vagy 7790 szintű kari is dukálna és jelentősen jobban futnának már így az újabb játékok. Egy hasonló konfighoz ( Phenom II X4 + HD7790) elég is lehet egy 400-as táp, de valami normálisabb/modernebb fajta!

2014. máj. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!