Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a gond? Milyet vegyek?

Mi lehet a gond? Milyet vegyek?

Figyelt kérdés
sziasztok! a konfigom amd fx 6100, gigabyte r9 270 oc 2gb, 8 gb ddr3 1600mhz fsp hexa 400w és pár játéknál full hd-ban elég érdekes a helyzet össze vissza ugrál az fps. pl bf4-ben 60fps lemegy akár 30-ra is. össze vissza ingadozik. watch dogs elég szépen akad. pl a diabloban is elég kevés az fps-em. legújabb drivert használom, vírus irtózva volt a gép, portalanítva is. mit kéne vegyek? procit? és ha procit akkor amd vagy intel? vagy cseréljem le a videókártyát 1 sapphire r9 270x-re? esetleg a táp kevés?

2014. máj. 28. 15:52
 1/5 tajner10 válasza:

Lehetőségek a táp ha kevés lenne a gép be se indulna

a vidi kártya jó

a direct x is telepítve van gondolom

szerintem amit még lehet az a proci húzás

és a watch dogs-ot megvetted vagy torrent?

még a proceszor hűtése lehet a gyenge alap hűtő van benne?

ja és a bf 4 ultra grafon van?

2014. máj. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tajner10 válasza:

az amd fx 6300 a bf 4-et ultrán viszi 39-60 fpssel

de ha van pénzek 1 uj procira ak segítek de inkább vegyél új hűtést és tuning 3.8 Ghz-ig a procit :)

2014. máj. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

alap hűtés van benne. akkor az lehet a gond?

watch dogsot megvettem. és nagyon rosszul fut. highra feldobta a gép alapjáratból. bf4 auto-n( azaz high-on) van mantle és dx között semmikülönbség nincs.

tudnál ajánlani 1 jó hűtőt? jó áron viszonylag? előre is köszi! :)

2014. máj. 28. 21:37
 4/5 tajner10 válasza:
Mennyit adnál érte max?
2014. máj. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát nem tudom 5000 ft-tól vannak már jók?
2014. máj. 28. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!