Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Körömlakklemosóval ellehet...

Körömlakklemosóval ellehet távolítani a prociról a megszáradt pasztát?

Figyelt kérdés
2009. dec. 30. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:

igen és tönkre is megy

sztem ne azzal próbáld

abba olyan szereke vannak amik marják az olyan anyagot.

2009. dec. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor mivel?
2009. dec. 30. 12:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Goooo> Számítás Technikai Üzlet és megmondják.
2009. dec. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
száraz rongy és kész ne hiszem hogy annyira oda száradt
2009. dec. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Hintalow ***** válasza:

Hát én az elmúlt 10 éveben kb 15 processzorról szedtem le a rászáradt hővezetőt körömlakklemosóval, és egyik sem panaszkodott:)

Van olyan ami azóta is megy (a nagy része azóta kikerült a látókörömből, eladtam stb.)

Ha utána óvatosan áttörlöd nedves ronggyal, nem fog ott marni semmit sem, bár szerintem egyébként sem lép reakcióba vele.

2009. dec. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Mekkora hülyeségeket beszéltek...

Hogy menne már tönkre?? Akár Acetonos akár mentes(ezek általában szimplán alkohol tartalmúak), nem fog tönkremenni, ugyanis sem a proci külső felszínét sem az érintkező felületeket nem roncsolja egyik sem. Ha így lenne, az Intel és az AMD is lehúzhatná magát a WC-n. Egyes paszták pedig tartalmaznak alkoholt is, ami azért kell, hogy lágyabb, kenhetőbb legyen és az első proci-használat közben elpárolog a pasztából. Tehát nyugodtan tisztítsd le vele, csak ne vattát használj, hanem egy papírzsepit, vagy egy száraz szemüvegtörlő kendőt, amit már nem akarsz többet használni (ez utóbbit inkább ajánlom)

2010. jan. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!