Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az alábbi két notebook hol...

Az alábbi két notebook hol áll egymáshoz képest teljesítményben?

Figyelt kérdés

mennyivel erősebb az alábbi HP notebook mint az alábbi Packardbell illetve ha van tapasztalatotok a hp-s géppel kapcsolatban légyszíves osszátok meg velem...


szóval a packard bell:


[link]



és a HP:


[link]



2014. máj. 24. 10:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

[link]

Ez van 102 ezerért, szerintem ez egész jó hardware-ben is és elég masszívnak is tűnik.

2014. máj. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ezért az összegért nagyon jó használt üzleti gépet kapsz, amit sokkal jobbak, mint a komzumerek.

Mennyi pénzed van most kpben és mire akarod a géped használni ?

Lenovo B590 a legolcsóbb, amit érdemes újonnan megvenni, a többi hamar széthullik

2014. máj. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
jelenleg nincs semmim xD kiköltekeztem magam, volt néhány dolog ami kellett és elúszott minden zsebpénzem, de igazából havonta max 5 ezer amit félretudok tenni, ha mire bedöglik és meglesz az ára akkor egyben kifizetem ha nem akkor részletre... de igazából a max összeg az 100 - 105 ezer amit rátudok szánni... teljesítményben mindegy vagyis nem feltétlen kell erősebb mint a fent linklet packard bell nekem inkább a merevlemez mérete a fontos
2014. máj. 24. 15:13
 14/16 A kérdező kommentje:
használni csak filmezni, zenéthallgatni meg mászkálni a neten...
2014. máj. 24. 15:14
 15/16 A kérdező kommentje:
meg a lényeg hogy menjen rajta rendesen legalább a Win7, mert ezen még az sem akar menni tökéletesen, alapból képtelen a Win7 ultimate-en kívül mással működni, mert vagy be sem kapcsol vagy feszt vagdossa a kékhalálokat ( tavaly márciusi notebook )
2014. máj. 24. 15:16
 16/16 anonim ***** válasza:
Ezekre a dolgokra egy használt Lenovo T500 nagyon jó, 50ezere körül már kapsz belőle
2014. máj. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!