Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az alábbi két notebook hol...

Az alábbi két notebook hol áll egymáshoz képest teljesítményben?

Figyelt kérdés

mennyivel erősebb az alábbi HP notebook mint az alábbi Packardbell illetve ha van tapasztalatotok a hp-s géppel kapcsolatban légyszíves osszátok meg velem...


szóval a packard bell:


[link]



és a HP:


[link]



2014. máj. 24. 10:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hogy őszinte legyek, eggyik gép sem az erős processzoráról híres. Szerintem inkább Pentium-os gépeket nézz...
2014. máj. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Úgy őszintén ha a HP procija van legalább olyan erős mint a PB procija akkor nem lényeg mert csak filmezésre, netezésre használom, használnám ha majd lecserélem...


( most még csak nézelődöm, elsősorban a merevlemez méretét nézem, és hogy ne járjak úgy az uj géppel mint a mostani pbvel hogy szószerint rohad le a burkolata... volt már alsóborítás zsanérhiba miatt cserélve és volt már kijelző első borítása is cserélve mert ok nélkül csak úgy megrepedt... most meg oldalt a hűtőrácsnál a műanyag bordák potyognak kifelé...

2014. máj. 24. 10:38
 3/16 A kérdező kommentje:
de úgy összességében hol áll a kettő egymáshoz képest teljesítményben?
2014. máj. 24. 10:40
 4/16 anonim ***** válasza:
A Packard processzora jobb, kissebb órajelen fut, de ez ne zavarjon össze. A gyorsítórára 2MB, míg a HP processzorának 1MB és ez nagy különbség.
2014. máj. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A Packard-ot vedd szerintem, már a jövőre nézve is, 1MB cache-el rendelkező processzor nem lesz nagyon elég.
2014. máj. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

[link]

Engedelmeddel itt van egy hasonló árkategóriájú gép Pentium processzorral. Nem különbözik a gépektől, amiket linkeltél, csak a processzor jobb.

2014. máj. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Amit linkeltem PB az van most... és azt akarom majd valamikor ha sikerül összegyüjteni annyi pénzt lecserélni mert magával a teljesítménnyel megvagyok elégedve de amúgy meg hullik szét...
2014. máj. 24. 10:51
 8/16 anonim ***** válasza:
Igazából árban meddig mennél el maximum? Szivesen nézek neked olyan gépet, ami jó hardware-ileg is és nem az a széthulló típus.
2014. máj. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Árban max 100-105 ezer és ha megkérhetlek úgy nézd hogy lehessen részletre venni de ne cetelemes és egyéb hanem Budapest bankos legyen


Ami minimum kell processzornál az vagy az


Intel Core Duo T3300 (2GHz, 800MHz FSB, 1MB L2 cache, 45nm, 35W)


vagy az


Mobile DualCore Intel Celeron B830, 1800 MHz (18 x 100)


szintje legyen teljesítményben, a videókártya lényegtelen lehet integrált valamint minimum 4 giga rammal legyen és minnél nagyobb merevlemezzel... ezért is linkeltem a kérdésben azt a hp-s gépet...

2014. máj. 24. 10:59
 10/16 anonim ***** válasza:
Szlovákiai vagyok, tehát részletekre pontosan sajnos nem tudok neked gépet linkelni, maximum mutatni gépeket és amelyik tetszik, megkeresed üzletben részletre.
2014. máj. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!