Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Euro Truck Simulator 2-ben...

Euro Truck Simulator 2-ben H-váltóval menni? Logitech g25/27

Figyelt kérdés
Most állok egy Logitech g25 vagy g27 vásárlás előtt. És arra lennék kíváncsi, hogy H-váltásnál hogyan van ETS 2-ben a sebességek? Mert ugye a Logitech 6 sebesség előre + 1 R, na de a kamionok a játékban 12 sebességesek. És hogy akkor msot hogy is van ez a váltás? Esetleg valamilyen gomb megnyomásával átlehet kapcsolni hogy pl ami az előbb az 1-es sebesség fokozat volt, az most a 7, mint pl az MTZ-knél a terep meg országúti váltó. A válaszokat előre is köszönöm. :)

2014. máj. 17. 21:47
 1/3 A kérdező kommentje:
Öhm, megtaláltam a választ. :D és Igen, van felező beállítás Rajta, meg ilyenek. ;) Annyi lenne még esetleg kérdésem, hogy megéri a g27? Nekem nincs bajom 25-tel, tetszik is, majdnem jobban mint a 27, csak mivel újonnan garival nem lehet kapni, ezért félek a használttól, viszont a 27 eléggé drága. :/
2014. máj. 17. 22:11
 2/3 anonim válasza:
sztem a g 25 jobban megéri mert a g27-nél kivették azt a kapscolót maivel egyszerűen átkapcsolhatsz szekvenciális/h-váltó viszont a 25-nél kevesebb a gomb.
2014. máj. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A szekvenciális-H-váltó kapcsoló nm oszt nm szoroz Nálam, mert elsősorban pont a H-váltó miatt érdekelt. Illetve találtam 63ezerért egy G27-est használtan, napi szinten használva kb egy 1-2 éves kormány milyen? Mármint mennyire strapabíró még, mert az eladó állítása szerint tökéletes, még a kormányt is kesztyűben használta, de pl a kopó alkatrészekre mennyi az eséély hogy kb Nálam fél éven belül elmenne, illetve, ha ez megtörténne a javítása mennyibe kerülne?
2014. máj. 20. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!