Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Átlag használatban mi különbsé...

Átlag használatban mi különbség van e két konfig közt?

Figyelt kérdés

Szóval nem játszok ilyen NASA játékokkal és jelenleg egy P4-em van.Nem tom mit érdemes?


Megtartani,telefonra gyűjteni

Lecserélni egy Core2Duora

Elkezdeni gyűjteni mondjuk egy i7-re


Szóval átlag user mi különbséget vesz észre?SOKAN ÍRJATOK!KÖSZI


ÉS BÚÉK!


2009. dec. 28. 20:54
 1/6 Jenci ***** válasza:
Igaz nem írtad meg a konfigodat,de én úgy veszem ki a szavaidból,hogy általános célra használod a gépet.Nos a későbbi bővítést figyelembe véve én azt javaslom,hogy ha nem is egy core2duo-s de egy dualcore-os gépre érdemes beruházni.
2009. dec. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát igen:Konvertálgatok,letöltök,filmet nézek,msn-ezek néhány régebbi játékkal játszom.
2009. dec. 28. 21:04
 3/6 anonim ***** válasza:

hali szerintem tartsd meg és vegyél telót:)


Gépet pedig akkor bővíts ha szükséged van a bővítésre pl 10 -ből 9 játék/prog nem indul el.

Addig is ha neked nincs olyan amiben akadályoz a lassú gép akkor nem kell újat venni.

Ha pedig i7 et akarsz venni akkor (!)várj még(!) mert most beindult ez a ki mit tud verseny és hozzák ki a jobbnál jobb processzorokat.

2009. dec. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ceri ***** válasza:
Hát ahogy írod legfeljebb a konvertálásra lenne értelme gyorsabb gépet venni. Ha nem nagyüzembe csinálod akkor jó a P4 is, legfeljebb nincs kész 1 óra alatt, hanem 2-ig tart.
2009. dec. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még egy hátrány lehet a lassabb hdd ha atás van benne?Egy szatás háromszor gyorsabb decsak a sata2 a sima sata csak másfélszer gyorsabb.Mondjuk nekem az előző gépemen 10 perc vol 1 dvd filmet kitömöríteni de ott csak 1 atás hdd volt most 2 sata2-es hdd-vel már csak kb 90 másodperc.Azonfelül ha nem vagy igényes tehát nem érdekel a csúcsteljesítmény vegyél a jövőben amd-s gépet tökéletesen megfelel olcsóbb is valamenyivel kissebb a teljesítménye de én eddig nem panaszkodok amd athlon 4800+.A konvertálás meg programfüggő főleg ajánlott olyan programok használata ami támogatja az nvidia CUDA-t órákat lehet vele nyerni egy konvertálás soránn.Persze ehez megfelelő graf kártya is kell.
2010. jan. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
AZ órák alatt persze 1 1080p Hd filnél beszélhetünk csak pl a másfél órából nekem lefaragott 1 órát így flóra alatt megelett.No meg a videók feljavításánál mert ez elég számítás igényes.
2010. jan. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!