Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valószínűleg elromlott hardver...

Valószínűleg elromlott hardverű laptopból ki lehet még szedni az adatokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb. egy hete történt, semmi gond nem volt, zenét hallgattam, aztán egyszer csak kékhalálozott a gép, ezért kinyomtam. Elindítottam újra, de nagyon lassan töltött be (kb. 10 percig tartott, amíg eljutott a jelszó bepötyögése képernyőig), a végén már annyira lefagyott, hogy kikapcsoltam. A következő alkalmakkor, amikor bekapcsoltam lassúbb és lassúbb lett. A végén már azt írta ki hogy valami baj van valamilyen diskkel, majd megjelenített egy sor H betűt egymás alatt. Nem vagyok jártas a témában, így azt szeretném megtudni, hogy érdemes-e még elvinni szervízbe kimenteni az adatokat, vagy kuka?

Illetve, szeretnék venni egy új laptopot (amit főleg játékra - pl. sims, MMORPG-k -, skypolásra használnék), azonban nem tudom, melyik lenne a legmegfelelőbb a célra. Tippek? :)


2014. máj. 17. 20:37
 1/5 Tengor ***** válasza:

Ennyiből nem lehet megmondani, h a HDD adta-e meg magát v. sem. Live oprendszerrel egy HDSentinel megmondja.

Mennyit szánsz az új masinára?

2014. máj. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! Max. 200 ezret.
2014. máj. 17. 20:47
 3/5 halalfalo ***** válasza:

A problémában nem tudok segíteni, de az új laptopban igen.


Ezt szorítsd bele:


[link]

2014. máj. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha meg nem tudod beleszorítani akkor ezt:

[link]

2014. máj. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!

A problémának nagyon sok oka lehet, attól függ a szervízelés, hogy szeretnél-e, vagy megéri-e költeni a gépre. Ha fontos adatok voltak rajta és a vinyóval van gond akkor a Data Recovery kft tud segíteni! Ha nem azzal van a gond akkor csak simán átteszed egy másik gépbe és átmented a fontos adatokat egy hordozható vinyóra! Nekem is hasonló problémája van a laptopomnak, nekem azt mondták, hogy alaplap hibás, pontosabban BGA javításra szorul ami sajna nem olcsó! (Nekem megéri költeni rá mert egy jó gép és kár lenne érte) Ha viszont nem kell a régi azt alkatrészenként, nehezen de el lehet adogatni ha van hozzá türelmed!

2014. jún. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!