Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Pc-t, vagy iMac-et vennétek?

Pc-t, vagy iMac-et vennétek?

Figyelt kérdés

Én grafikus és fotográfusként dolgozom. Munkára használnám a gépet, de nem tudom, hogy egy 27"-os iMac-et vagy egy fullos Pc-t vegyek e.

Az iMac árából, egy 3x erősebb Pc-t tudnék összerakni, de még is minden fotós és grafikus iMac-et használ. Miért?



2014. máj. 15. 01:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
49%

Ha a PC-be tönkremegy valami akkor csere, ha a iMac-ban kb kuka vagy hosszadalmas és drága javítás. Igazából ennyi pénzért nagyon mellélőni nem tudsz, ha értesz a hardverekhez.

A helyedben inkább MacBook Pro-t vennék a retinás változatból és egy kis plusz memóriával rendeld+ garancia meghosszabbítással. Szép képernyő amit mindenhova magaddal vihetsz.

2014. jún. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
51%
Gratulálok hozzászótál egy off kérdéshez de igazad van egy mac miniben (2007) kicserélni egy alaplapot 40000 forint
2014. jún. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem tehetek róla, hogy milyen a kérdés. Nekem most dobta ki, gondoltam, ha válaszolok abból baj nem lehet...

Elnézést, ha gondot jelent...

2014. jún. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
51%
Nem jelentet gondott csak már nincs ertelme ide írni.
2014. jún. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező, ha még aktuális, figyelembe fogja venni. 1 hónapja írta ki, nem azért, de egy ilyen összegű vásárlásnál ez nem nagy idő, valószínű, hogy még nem vette meg.

Én legalább is így szoktam, kivéve, ha nagyon jó ajánlatot látok.

2014. jún. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!