Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Dell vostro (2520) laptop...

Papp Mihály kérdése:

Dell vostro (2520) laptop folyamatosan újraindul. A biosig sem lehet eljutni mert restartolja magát. Mit lehetne tenni? Mi okozhatja?

Figyelt kérdés
Első nap kezdetben szó nélkül újra indult a gép. Azután ment egész nap normálisan. Másnap reggel még el tudtam indítani, de már 15 percenként kikapcsolt és újraindult. Próbáltam csökkentett módban futtatni, de ott is újraindította magát. Most ott tart, hogy beadja a dell logót, a töltés csíkot és kikapcsol majd ujraindul. Kezdetben még a biosig eljutottam, de már odáig sem tölt be.

2014. máj. 7. 08:52
 1/2 Tengor ***** válasza:
Memória / alaplap esetleg HDD hiba lehet. Szerviz ki tudja deríteni.
2014. máj. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor ezt "házilag" nem tudom kideríteni, hogy mi okozza a hibát. Szétszedtem, az összes csatlakozót kihúztam, visszadugtam hátha csak kontakthiba. A félelem ott van bennem, hogy lehet egyszerű cserélhető baja van amit a szervíz fillérekert kicserél, engem meg aúlyos 10 ezrekkel lehúz.
2014. máj. 7. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!