Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől ment tönkre az usb - port?

Szatam9a kérdése:

Mitől ment tönkre az usb - port?

Figyelt kérdés
Photoshopoot telepítettem amikor feldugtam a telomat egyik usb portra és vártam aztán láttam hogy nem megy az egér se semmi se ami usb-n keresztül csatlakozik. valaki tudja mitől mentek tönkre? biosban se látja az usb csatlakozokat, ez előtt usbről bootolt ha volt rá dugva pendrive de már nem látja. köszi!

2014. máj. 5. 21:18
1 2
 1/12 Tengor ***** válasza:
Zárlattól esetleg csak simán elszállt valami a déli hídban.
2014. máj. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Táp típusa?
2014. máj. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nem tudom pontosan, mtech 450W
2014. máj. 7. 12:39
 4/12 Tengor ***** válasza:
A gyártó elég... Csere egy megbízható típusra! Ha az USB-k fizikailag tönkre mentek, akkor a táp csere ugyan nem oldja meg a problémát, de legalább az új alaplapot már nem teszi tönkre.
2014. máj. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A tápot cseréld le Chieftec CTG-450-re: [link]
2014. máj. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Akkor 100% hogy a táp érte a felelős? Egyébként vásároltam egy PCI kártyát ami 5 USB slotot szolgáltat behelyeztem de nem működik az se.

Benne volt 1 Pendrive újra akartam indítani és nem indult

asrock az alaplap. régen azt mondták szar, de állítólag már jó márka... én gigabyte-ot akartam venni de haverom erre rábeszélt. Nem lehet hogy ennek is köze van hozzá ?

2014. máj. 7. 20:25
 7/12 anonim ***** válasza:
Am lehet, hogy alaplapot is kell venned, mert a tápod kinyírta. Jó márka az Asrock mostanság, ma a Gigabyte nem ajánlott.
2014. máj. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Keresgéltem kicsit a topicoc között és megtaláltam a "sorstársam" tökéletesen ugyanaz az alaplapja van mint nekem és a probléma is azonos.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__5..

2014. máj. 7. 20:37
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát én inkább Gigát fogok venni,az volt ez előtt,tökéletesen működött,csak jöttek ki újabb technológiák váltottam. nekem az jött be, nem a fósrock...
2014. máj. 7. 20:38
 10/12 Tengor ***** válasza:
Nem 100%, hogy az, de megbízhatatlan. Lehet bármilyen erős, bármilyen jól összerakott géped, ha gyenge a tápegység, akkor nem ér többet, mint az előre összerakott gépek.
2014. máj. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!