Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tönkre tud menni egy laptopnak...

Tönkre tud menni egy laptopnak az a portja amibe a töltőt kell dugni? Ha igen akkor ki lehet cseréltetni?

Figyelt kérdés
Samsung laptopom nem töltődött rendesen, mindig abbahagyta pedig be volt dugva, vettem egy új töltőt és egy kis idő múlva újra előállt a probléma. Lehet hogy a porttal van a gond?

2013. márc. 20. 18:11
 1/6 zakhaev ***** válasza:

lehet hogy inkább az akkumulátorral....

nem láttam mg olyat hogyy maga a port ment volna tönkre... ott akku lesz a ludas!

2013. márc. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A port max kontaktos lehet, ha nem rendesen (ferdén, erőltetve dugod be, vagy ráesik amikor töltöd) Ha ilyen, akkor erre figyelj, én már sütöttem meg belső tápot... nem jó buli.

egyébként valószínűleg aksi gond ahogy már korábban írták.

2013. márc. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az a furcsa, hogy ha bizonyos szögben dugom be, akkor megy ( de így ki kell feszíteni)
2013. márc. 20. 19:18
 4/6 anonim ***** válasza:

Bizony tönkre tud.

Cseréltem már ilyet.

Ha kapható pont ugyan akkora ármérőjű/tűkereztmetszetű foglalat, akkor cserélhető.


A foglalat kb 250Ft

Ha számtek boltba/szervízbe viszed a javítás kb 5-10 ezer Ft, ha hozzáértő magánszemélyhez viszed kb 2-3ezerFt.

2013. márc. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget
2013. márc. 20. 20:31
 6/6 Emberek ***** válasza:
Nekem is ment mar tonkre egy IBM Lenovo R50-es gepbe, es kb 10 ezer volt cegnel, de 3-5 ezer kb ha magamszemely csinalja
2014. máj. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!