Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha oda van írva egy laptop...

Ha oda van írva egy laptop procihoz hogy ppga448 akkor miért nem megy bele fizikailag egy olyan laptopba amibe szintén ppga478-as cpu volt?

Figyelt kérdés

Ez nekem nem logikus akkor minek találták ki ezeket a szabványokat...meg volt amelikybe belement de még bios frissítés után sem működött.

Am ezekről van szó.


Ezt:


[link]


Egy ilyennek a helyére.

[link]


2014. máj. 2. 22:56
1 2
 11/14 BM-Striker ***** válasza:
A Pentiummal valószínűleg nem kompatibilis az alaplapod, mivel gépet nem úgy tervezték, hogy támogassa az 533-as FSB-t.
2014. máj. 4. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Tehát hiába passzolna bele nem indul el túl gyenge cpu-val?

Meg van valami 1 magos pentium procim 1,5 Ghz-es és azzal sem megy? Az is azért van mert túl alacsony az fsb?

2014. máj. 4. 11:02
 13/14 BM-Striker ***** válasza:

Ebbe 800mhz-es Socket P processzorok mennek bele.

Miért akarnál egy gyengébbet beletenni, , mint ami benne volt?

2014. máj. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Erősebbet akarok beletenni a t7400-ast azért vettem mert abban már 4mb L2 van és sokkal gyorsabb...De az nem indult el vele de volt több procim is és belepróbálgttam őket (t2330/1 magos pentium 1,5) hogy egyáltalán elmegy e másik procikkal....na mind1 ha veszek bele valamit akkor mindenképpen úgy fogom hogy belepróbálom és csak akkor veszem meg ha működik vele...
2014. máj. 4. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!