Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ajánlanátok DDR RAM-ot?

Ajánlanátok DDR RAM-ot?

Figyelt kérdés
ASRock P4VM800 laphoz, 400MHz-es, 1GB-os DDR1 RAM-ot ajánlanátok? Max 7k ig! Márkás ramok előnyben! Pl: Kingston
2014. máj. 2. 09:16
 1/5 P.O.C. ***** válasza:

Ehhez a matuzsálemi kori hulladék alaplapoz, tuti nem vennék új RAM -ot, főleg meg nem márkását. Ha kicsit tudsz gondolkodni, akkor elmondom neked, hogy 20 eFt körül, már dupla magos procival szerelt konfigot tudsz venni minimum 2 GB DDR2-vel. Ami használható is valamire. A tiédbe egyszerűen nem éri meg 7 eFt -ot belefektetni.

[link]

[link]


Ha ennek ellenére ragaszkodsz hozzá, használtan nézegess inkább valamit:

[link]

2014. máj. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az inteles vagy amds éri meg jobban? A videokártyához a memóriát azt nem a rendszermemóriából veszi el? Játszani is lehet vele? Később tudom majd bővíteni, ebbe drágább az alkatrész nem? Mivel slim ház
2014. máj. 2. 09:50
 3/5 P.O.C. ***** válasza:

Lehet bővíteni. Az AMD -s egy picit gyorsabb és jobb integrált VGA van benne. Nem drágább hozzá az alkatrész. Úgy nevezett Low profil magasságú videokártya megy bele, de ezek cseppet sem drágábbak mint normál méretű társaik. Persze ezek már PCI-E -esek nem pedig az elavult AGP.


Konkrétan nem mondtam hogy ezeket vedd meg, mert játékra nem árt egy kicsit jobb. Csak érzékeltetni akartam, mennyire nem éri meg egy 12 éves platformmal foglalkozni mint amilyen a tiéd.

2014. máj. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
értem. Amúgy 775-ös konfigba még megéri befektetni?
2014. máj. 2. 10:10
 5/5 A kérdező kommentje:
Vagy inkább amd?
2014. máj. 2. 10:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!