Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem működik a videókáryám?

Miért nem működik a videókáryám?

Figyelt kérdés
Vettem egy új gépet, használtan amibe nem volt videókártya de megnézte mielött megvettem hogy a régi videokártyám jó e bele, gondoltam majd átteszem és azt használom. A gépemben van integrált videókártya is, Most arról megy mert nem tudom összehozni a videookártyáról való működést. A Biosban lehet 3 dolgot állítani a videokártyánál Intetgrated Card, AGI, PCI, az elsőnél a kártya semmilyen képet se ad,a monitor ledje is csak villog mintha a gép ki lenne kapcsolva, a második-harmadik lehetőségnél, bejön a kép, elkezditölteni az XP-t de mikor belépne az OP rendszerbe ott már nem ad képet, mit csináljak vele?

2014. máj. 1. 16:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Talán telepítsd újra a Windowst :)


De előtte még kipróbálhatod:


Bootoláskor F8---VGA mód, utána beállítod a felbontást


Vagy:


Bootoláskor F8---Csökkentett mód---videódriver le.


Normál boot--driver fel.


A BIOS PCI módba legyen.


Petya

2014. máj. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!