Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan toroljek le mindent a...

Hogyan toroljek le mindent a merevlemezrol?

Figyelt kérdés

Nekem 3 reszre van osztva a merevlemez 1.a rendszernek fenn tartott

2.SYSTEM az operacios rendszernek es egyebnek

3.Jatekok programok egyeb.

a 3.-rol mindent lebirtam torolni de a 2.-at is le szeretnem torolni teljesen,ugy,hogy csak az operacios rendszer meradjon rajta.

Egyszerubben mindent el akarok tuntetni a gepemrol, hogy csak az operacios rendszer maradjon rajta.

Ezt meg lehet csinalni anelkul, hogy ujraraknam a gepet?



2014. ápr. 21. 12:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Aha. Kiválasztod a neked nem kellő mappákat, shift+delete, OK-ra katt és kész is. Bár ez nem fog különösebb gyorsulást eredményezni és nem ér fel egy újratelepítéssel, hisz nem az, de te tudod, minek kell ez neked, az már nem sz én dolgom.
2014. ápr. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Több kár, mint haszon. Nagy ötlet mindent törölni, utána meg egy csomó feltelepített program nem fog elindulni amit kitöröltél a Program Files mappával együtt, az ikonok is fentmaradnak a VGA drivert is leszeded és csodálkozol ha nem működnek dolgok.

Ha azt akarod, hogy csak az oprendszer maradjon fent, akkor sajnos újra kell telepítened az egészet...

2014. ápr. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!