Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Merevlemezrol E-rol, hogy...

Merevlemezrol E-rol, hogy tudok torolni?

Figyelt kérdés

Hogy tudom megnezni,hogy milyen adatok vannak rajta?

A C merevlemezen van szinte minden fontos adat.


2010. júl. 18. 13:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%
A sajátgépből megnyitod, kinyitod a szemed, és megnézed, miket ír ki, ami nem kell arra jobb egérgomb/törlés vagy delete gomb és igen.
2010. júl. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nálam az E a DVD meghajtó. XD

A D a másik, onnan manuálisan delete gombbal vagy jobb egérgomb és törlés paranccsal. Ott viszont dokumentumok vannak mint: word, scan, videó, stb, stb, stb.

2010. júl. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Olvass!
2010. júl. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Kezdo vagyok,valamit elnyomtam a Backup-nap es allandoan masolta a dolgokat.Ezt mar leallitottam.Valoszinu,hogy ezek a masolatok vannak az E merevlemezen,de a biztonsag kedveert megneznem,hogy mit torlok le.Jobb klikk tulajdonsagoknal megtalaltam a torlest.Mar allig van rajta szabad hely.Hol tudom megnezni,hogy mit tartalmaz?Ezt irja ki:HP RECOVERY (E)Koszonom a segitsegeteket!
2010. júl. 18. 14:06
 5/17 A kérdező kommentje:

HP RECOVERY (E):

This area of your hard drive (of partion) contains files used for your PC Recovery.

2010. júl. 18. 14:15
 6/17 anonim ***** válasza:
azt, hogy mit tartalmaz, úgy tudod megnézni, hogy duplán rákattintasz, hát ugyan hogy kéne megnyitni vmit???? -.-
2010. júl. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Dupla kattintasnal csak azt irja ki,amit az elobb irtam.Probalom torolni de eddig meg nem sikerult!Par honappal ezelott a D merevlemez volt tele,akkor toroltem mindent.Gondolom az kerult at ide valahogy.Abszolut kezdo vagyok,segitsegem sincs kulfoldrol irok.
2010. júl. 18. 14:35
 8/17 anonim ***** válasza:

Ha nincs szükséged erre a programra, akkor töröld le, és nem hoz létre több backup-ot. Talán abban a programban felesleges partíciót is lehet törölni (nem biztos, még nem próbáltam), ha tudsz angolul, akkor ezek az oldalak talán segíthetnek:


[link]

2010. júl. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitsegedet!
2010. júl. 20. 14:54
 10/17 A kérdező kommentje:
Megformaztam a merevlemezt,utanna kell meg vele valamit csinalnom?
2010. júl. 21. 15:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!