Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért csinálja ezt a telefonom?

Miért csinálja ezt a telefonom?

Figyelt kérdés
Samsung galaxy miniről van szó. Ma felmentem az áruházba és leszedtem vagy 10-15 alkalmazást wifin keresztül. Ekkor még minden tökéletesen müködött. Kikapcsoltam a wifit és elkezdtem kb. 1 óra mulva nézegetni az appokat amiket letöltöttem. Volt köztük valami Pacman nevü játék és az áruházban 171Mb-ot foglalt. Ez volt az első amit a játékok közül elindítottam. Ráléptem és bejött egy fekete kép és a telefon folyamatosan újraindul. Mindig azt csinálja, hogy kapcsolódik befelé, bejön a SAMSUNG felirat, villog, fekete kép és megint ugyanez. Kikapcsolni is csak úgy tudom, hogyha kiveszem az akumlátort. Egyszer már volt szoftverelve, még van talán rá garancia is, de nem tudom, hogy most mi lehet a baja. Valaki segitsen!!!! Köszönöm!!

2014. ápr. 20. 20:14
 1/1 kolbászmester ***** válasza:
Vidd el egy szoftverfissítésre, az mindig orvosolja az ilyen problémákat. Sajnos az ilyen "gyenge" telefonoknál ez gyakori probléma... Én a samsung galaxy y-ommal már 3-szor jártam így, és ez mindig segített..
2014. ápr. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!