Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem indul el néhány exe...

Miért nem indul el néhány exe fájl?

Figyelt kérdés
Az eddig feltelepített exe-k elindulnak de ha valamit felszeretnék telepíteni akkor rákattintok és lefagy a mappa ha bezárom eltunik az asztal és a parancsikonok és nem reagál a gép. Windows xp van fent. Eredeti jogtiszta. De most mégis mi lehet gond? Légyszíves segítsetek mert fogalmam sincs mi ez. Ha valaki tudja és leirja akkor jó rávezetéses módszerrel mert ehhez nem nagyon értek.
2014. ápr. 13. 14:50
1 2
 1/12 levis56 ***** válasza:
Először is próbálkozz vírus és kémprogramkereséssel aztán nem ártana valami tisztességes rendszerkarbantartó programot lefuttatni,töredezettség mentesíteni,ha még mindig nem jó írj.
2014. ápr. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Megcsináltam mindet de továbbra sem jó :(
2014. ápr. 13. 20:14
 3/12 levis56 ***** válasza:
Légyszíves írd le mit csináltál ,milyen programokat futtattál le mi lett az eredménye,nem telepít semmilyen programot a gép? Milyen géped van milyen alkatrészek,hardverek vannak benne?
2014. ápr. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem tudunk esetleg szóban kommunikálni nagyban megkönnyítené a dolgot de azért leirom
2014. ápr. 13. 20:42
 5/12 A kérdező kommentje:
Töredezettségmentesítettem,futtatam vírus és kémprogram keresőt! Nem találtak semmit. A gépem adatai: CPU: intel pentium 4 2.66ghz, vga: Nvidia GeForce4 MX440, Ram: 1Gb 2x1 DDR, Alaplap pedig valami CompaQ Evő valahanyas
2014. ápr. 13. 20:46
 6/12 levis56 ***** válasza:
Skype nincs esetleg telóról ha sok pénzed van,de még mindig nem írtad le milyen programokat futtattál,a nevükre vagyok kíváncsi,hogy elég hatékonyak vagy valami mást kell telepíteni,egyáltalán lehet telepíteni a gépre ne keljen már tízszer mindent megkérdezni mert nem megyünk semmire.Elsőre maga a gép ne haragudj de finoman szólva is elavult minden tekintetben,tudom milyen lehet eleget kínlódtam a régivel én is,tudom milyen.Tehát ha van telepítőd jobb lesz újrarakni a rendszert és nem kell kínlódni,ha tudsz telepíteni vagy marad a szájbarágózsdi ha van időd, tőlem mehet de lehet sok időt vesz majd igénybe.
2014. ápr. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nos a vírusirtó az Avast a kémprogramok dolog pedig superantyspyware
2014. ápr. 13. 21:26
 8/12 A kérdező kommentje:
Lehet telepíteni néhány dolgot de sokat nem enged lehet pont szerencsénk lesz
2014. ápr. 13. 21:27
 9/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nincsen telepítőm szóval szerintem marad az általad említett szájbarágódni...
2014. ápr. 13. 21:33
 10/12 levis56 ***** válasza:

[link]

[link]

Ezt a két progit futtasd le először.

2014. ápr. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!