Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem látja a laptopom az...

Miért nem látja a laptopom az SD kártyát? (Win 8.1, Asus)

Figyelt kérdés
Már amikor megkaptam akkor sem látta, de akkor nem foglalkoztam vele. De most szeretném használni és berakom a kártyát a foglalatba de semmi nem történik... Több kártyával is próbáltam ugyanúgy sikertelenül...

2014. ápr. 12. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
A kérdésre nem tudok válaszolni, mert most épp rossz a varázsgömböm, de azt tudom javasolni, hogy tedd bele a kártyát a telefonba, a telefont kösd a gépre, és máris látod a tartalmát.
2014. ápr. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vadonatúj, 4 hónapos a gép szóval szerintem nem hardveres hiba... De ha igen emiatt nem szeretném visszavinni
2014. ápr. 12. 13:14
 3/5 A kérdező kommentje:
13:14 nem micro sd-t írtam sima sdhc azt pedig nemnagyon olvassa a mobil :))
2014. ápr. 12. 13:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor fényképezőgépbe, kamerába, vagy amihez eredetileg használod. Gondolom, nem géphez vetted, túl sérülékeny lenne, ahhoz ott a pendrive.
2014. ápr. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Fényképezőgéppel próbáltam ott működik, de összesen három különböző kártyával is próbáltam de egyiket sem látja, más eszközökkel pedig jók
2014. ápr. 12. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!