Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a gond a gépemmel?

Mi lehet a gond a gépemmel?

Figyelt kérdés

Nos a probléma a következő, bekapcsolom a gépet és random időközönként lefagy, hol kék halál hol csak simán lefagy az egész és ilyen csíkos vagy milyen lesz a monitor. Először a tápegységre gyanakodtam, azóta vettem is egy Chieftec CTG-500-80PB OEM tápot a 450W-osom helyett. Így már csak gondolom videokártya hiba lehet, de a kártyám nincs egy éves (Sapphire Radeon HD 7770 OC 1Gb). Konkrétan ilyen a monitorom amikor lefagy: [link]


Konfigom:


Alaplap: MSI P45 Neo-F

RAM: Geil 2x1Gb 800Mhz CL5 DDR2 + Kingmax 2x1Gb 800Mhz DDR2

Processzor: QuadCore Intel Xeon X3350, 2666 MHz (8 x 333)

Videókártya: Sapphire Radeon HD 7770 OC 1Gb DDR5 PCI-e VGA

Táp: Chieftec CTG-500-80PB OEM



2014. ápr. 12. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
uhhh, ez pedig szerintem videókártya lesz
2014. ápr. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A videókártyád memóriája elszállt ez azt jelenti hogy kicsi az esély a javításra. Szerintem az történt hogy igen csak nagy tesztelésben voltál mikor húzogattad a kártyád GPU órajelét és a videó memória órajelét tesztelés közben újraindítottad és az a kép fogadott.
2014. ápr. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Semmit nem húzogattam :D Szimplán néha lefagy és ez a kép fogad, még Május 5.-ig garanciás remélem visszaveszik.
2014. ápr. 12. 13:11
 4/4 antal1234 válasza:
huzd ki a video kartya kabeljat ami a monitorba vezet vedd ki es rakd ujra
2014. ápr. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!