Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A gépemmel van a gond?

A gépemmel van a gond?

Figyelt kérdés

Gépem:


Proc:AMD Athlon II x4 740 3.5ghz

Ram:Samsung 2x2GB 1066mhz ram

Videókártya:Nvidia Geforce GTX 550 Ti 1GB GDDR5 192bit super oc edition 970mhz/4100mhz

FElbontás:1024x768 60hz


Az a probléma hogy játszok ezzel a Planetside 2 játékkal és nagy csatákban 20-25fps re is képpes leesni minimum beállításon,ha max ra rakom akkor 18-25 fps nagy csatákban.Gépemmel van a gond?Vagy miért lassul be nagy ütközetekben?Minden más játék elfut gond nélkül,legyen az crysis 3 akár.


2013. okt. 23. 01:06
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja és még az is hogyha repülök akkor ha közeledek egy nagy "vár" hoz hírtelen elkezd akadozni,aztán rá 1-2mp re abbahagyja.
2013. okt. 23. 01:08
 2/12 anonim ***** válasza:
Javits ki ha tévedek,de a Planetside2 nem mostani játék?!Annyira nem figyelem már a mostani játékokat,ha lehet még igy nevezni...De szerintem ez elég friss játék és biztos erős grafikai motorja van,a Crysis 3 meg már 6éve ugyanazt a rég jól bevált grafikus motort használja,és akkor kevesebb volt a gépigénye annak a játéknak.Vinyót nem irtál ,illetve tápot ez is befolyásoló tényező.de még 1 2gigát belepakolhatnál ramba jót tenne neki.És valami jó kis 22-24"-os monitor is elkéne ilyen géphez :)
2013. okt. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Igazábol a játék 2012 december környékén jelent meg,elv nem az optimalizáltságárol híres,vagy valami ilyet mondtak.

A táp:M-Tech 450w

HDD:Samsung HD322HJ 320gb

2013. okt. 23. 01:15
 4/12 anonim ***** válasza:
a tápnál kezdődik a baj...
2013. okt. 23. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mert?A tápnak is köze lehet a szaggatáshoz?
2013. okt. 23. 01:31
 6/12 Kirito-kun ***** válasza:
azzal a táppal örülj,hogy (MÉG!) működik a géped
2013. okt. 23. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Bloodking ***** válasza:

elsőre javasolnék egy teljeskörű karbantartást.

advanced systemcare. Ez megcsinálja a géped vagy a

Ashampoo WinOptimizer 10. én ezeket használom. he megvan akkor fizikai karbantartás kell. mikor lett utoljára portalanítva. a paszta a processzoron mikor lett kicserélve. Ha nem segítenek akkor cseretápot kell szerezni. vagy bemérni hogy jó feszt ad a táp.

Kedves első hozzászoló. Nekem egy Antek van a gépben és a minap fedeztem fel hogy 2 popos kondim van. És semmi bajom nincs vele. És ez sem egy nagy márka de megy. És hogy megnyugtassalak már jönnek az alkatrészek.

2013. okt. 23. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az Antec nem egy nagy márka tápban? FSP és a többi neves gyártó elektronikáit használja, megbízható tápok, semmi gond nincs velük, csak van olcsóbb is, azért jut keveseknek eszébe. A púpos kondi bármelyik tápnál előfordulhat.

A gép sebességét a táp nem befolyásolja, az alkatrészek vagy kapnak áramot, vagy nem, ettől függetlenül az a táp egy hulladék.

Az 550ti nem egy erőgép, sose volt az, de azért 1024x768-ban még remekelnie kéne, én szoftveres oldalon keresgélnék elsőnek.

2013. okt. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az a játék hibája... Nézz utána, hogy rengeteg embernek van ugyanez a gondja...
2013. okt. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Bloodking ***** válasza:

07:21


hát nem tudom. de én belenéztem és kapásbol olyan dolgokat láttam meg amitől égnek állt a hajam. És nem fogtam meg. a kondi a forró hűtőborda mellé szerelve. szűk elrendelés alig van hely benne az alkatrészeknek. igaz eddig ez a legkomolyabb táp amit így belülről láttam. elég sok alkatrész van benne. így majd átépítem 12 cm ventire valahogy.

2013. okt. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!