Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Merevlemez dilemma. Szerintetek?

Merevlemez dilemma. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Új gépet veszek és nem tudom mekkora HDD kerüljön bele.

1TB az nagyon sok lenne?

Tudom ez hülye kérdés de játékra összerakok egy gépet és kicsit sokallom azt az 1Tb-ot

Szerintetek az sok lenne?



2014. ápr. 8. 19:13
 1/7 Tengor ***** válasza:

Ha most kell döntened 1 TB-os v. 500 GB-os között, akkor az összeg mennyi közöttük? 3-5 ezer Ft?

Ellenben ha veszel egy 500 GB-osat és később 1 TB-ra akarod bővíteni, akkor az legalább 10-15 rugó lesz.

2014. ápr. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem. Csak az a gond, hogy nem tudom kihasználom-e azt az 500Gb-ot is.
2014. ápr. 8. 19:32
 3/7 Tengor ***** válasza:

b = bit, B = bájt.

Nem fogyaszt tőle többet a gép, etetni sem kell, szóval...

2014. ápr. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Asztali vagy laptop? Asztalinál 2TB alatt meg se állnék, laptop legyen kb. 1TB. nem olyan sok az amennyinek hangzik és manapság nincs nagy árkülönbség a 2 közt. Sztem az 500 asat felejtsd is el manapság az elég kevés az alatt meg egyenesen bűn bármit beletenni maximum 2. meghajtónak egy SSD-t
2014. ápr. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha 1Tb-osat veszel, akkor később azt nagyon meg fogod magadnak köszönni. Pont így jártam én is egy 320gb merevlemezzel (elötte 80gb volt). "Úgyse fogom teljesen kihasználni"-mondtam magamban. 2 hónap múlva szinte teljesen betellt. Azóta vettem egy 1tb-merevlemezt, és

kb 200gb szabad hely van még. Az árkülönbség se nagy. 2-3e ft.

Ajánlom figyelmedbe a Western digital WD10EZEX 1tb modellt.

2014. ápr. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mivel úgyis tele fogod pakolni minden szarral (tapasztalat, a minap kaptam a régi gépembe egy 80 gb-s Samsung vinyót, már 1 giga hely sincs rajta :D) és árban sincs nagy különbség a kettő között, ezért inkább az 1 tb. Pl.: ez: [link]
2014. ápr. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én is 500GB-tal kezdtem, erre most 6TB van a gépben és "csak" 400GB a szabad belőle
2014. ápr. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!