Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Amd processzoral lehet e...

Mate01 kérdése:

Amd processzoral lehet e streamelni, milyen procit vegyek?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni hogy pl egy amd fx6300al lehet e streamelni mondjuk egy league of legendset 720p-ben ?(most a netet ne nézzétek az megvanrá) Mert az tudom hogy intel ilyenekben jobb de drágább is és nemtudom hogy majd spóroljak egy i5 re vagy maradjon majd a választásomvaz fx6300 on.

#Intel Core i5 #AMD FX-6300 #streamelés #milyen géppel lehet streamelni?
2014. ápr. 6. 21:06
 1/2 BM-Striker ***** válasza:
100%

Stream-re pont nagyon jól a sokmagos AMD-k, mivel kisebb lesz FPS veszteség rögzítésnél és valós idejű kódolásnál, ah játék nem használja ki teljesen a processzort.


Ha lehet FX8320 legyen.

2014. ápr. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem csak mert én eddig azt olvastam hogy az amd azért nem igazán jó streamelésre mert ezek a stream programok inkább 1 szálon szeretik megoldani ezt a fajta számoládt és ugye az intel ebbe erösebb
2014. ápr. 6. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!