Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Jól raktam össze a konfigot?

Jól raktam össze a konfigot?

Figyelt kérdés

Gigabyte GA-P55M-UD2 25k

Core i5-750 43k

CSX 4096 MB 1600 Mhz 32k

Gigabyte HD 5770 1GB 40k

WD 500 GB 7200 rpm 32MB SATA2 15k

FSP Blue Storm Bronze 500 18k


bírni fogja a táp?

ennyi pénzből még milyen jó konfigot lehetne, ami esetleg jobb teljesítményt nyújt?


2009. dec. 18. 21:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Verdesd magad a földhöz vagy állj fejen, de akármennyit sír a szád az én gépem akkor is erősebbb, sé nekem van barátnpm neked meg NNIcs!!!!!!!!!

a szemlyésigémeróé meg ne vonjy le semmit, honnan tudod, lehet hogy én vok Mország legokosabb embere, és lehet hogy a bvaló életbe tök rendes vagyok csak itt nem szeretem amikor valaki a karácsonyrae kapott gépével próbál meg vagánykodni hogy kiirja hogy i5-750 43k, hát ilyenkor muszály közölnöm hgoy erre még gyúrjál mer úgyse fog a CRYSIS 30-nál többel megni, pedig nejkem megy 40el!!!!!!!!!

2010. jan. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Intelligens ember elolvassa teljes egészében, mit írt a másik és nem csak téves következtetéseket von le.

MÉGEGYSZER írom tehát hátha felfogod:

1. A számítógépet saját pénzből veszem (amit tisztességes munkával kerestem), nem a szüleiméből.

2. Mivel nekem nem játékra kell ezért nem érdekel, mennyivel fog "menni" a Crysis bármire is gondoltál. (Talán fps-re, bár ezt nem írtad)

3. Nem "vagánykodni" szerettem volna (az általad amúgy is gyengének titulált géppel), csak tanácsot kérni, de látom ezt nem érted meg az intelligens fejeddel.

4. A családi életemről nem tudsz semmit, van-e barátnőm/élettársam/feleségem és nem is fogom az orrodra kötni mivel semmi közöd hozzá.

5. A helyesírási hibákkal telített válaszodból ítélve azonban el kell mondanom, kétlem, hogy Te vagy a legokosabb ember Magyarországon, de ha tényleg így van, akkor az nagyon szomorú.


További provokációra nem vagyok kíváncsi, nem írok választ rá úgyhogy felesleges részedről.


üdv: a kérdező

2010. jan. 4. 18:34
 13/15 anonim ***** válasza:

Csáo!

Ilyen gépet vettem karácsonyra,mert számomra a photoshop és a legbitangabb játékok prioritás élveznek.

A cpu nagyon gyors,a vga is kiemelkedő.

A kérdésre válaszolva a tépnak lazn kell bírnia,nekem egy 400W Fsp VAN AMI LAZÁN VISZI.

2010. jan. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
elírtam:tápnak lazán...:)
2010. jan. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

A válasz írója 62%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 2010-01-04 18:13



Kit erdekel h neked milyen geped van?


Most akkor mindenki irja le a gepet v mi?:D


Meg minek ennel jobb gep????? Ha meg nem is lehet nagyon kihasznalni...

2011. márc. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!