Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a gond az illesztőpro...

Mi lehet a gond az illesztőprogrammal (VGA)?

Figyelt kérdés

ATI grafikus illesztőprogram nincs telepítve vagy az ATI illesztőprogram nem működik megfelelően. Telepítsen az ATI hardvernek megfelelő ATI illesztőprogramot?


Most vettem egy vadiuj R7 260X 1GB videokártyát!Beszereltem, HDMI-vel tökéletesen indul!Telepítettem a Win 7-et, sikerült is!Aztán letöltöttem hivatalos oldalról a legfrissebb drivert, az is sikerül!Újraindítottam a gépet és a fenn említett hibaüzenet fogad!

Win7 64bit

ASrock 960GC-GS FX alaplap

Valaki valami ötlet?Valaki találkozott mar ezzel?


2014. márc. 31. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az alaplapi integrált videókártya okozza a problémát. Talán tiltsd le az eszközkezelőben. Pontosabbat nem tudok ajánlani, nem volt még ilyen cuccom.
2014. márc. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a win 7 et DVD ről bármiről telepítetted, akkor várd meg, amíg frissíti magát a netről. Valszeg a videókártya driverje frissebb, mint a win, amit feltettél. Először hagyni kell, hogy a win felismerje akárminek a vidikártyát, és ha majd a legfrissebb win 7 már szépen együttáll, megkeresi magának a kártya drájverét. Legalább 1 hónapot hagyd békében a win 7 et frissülni a netről.
2014. márc. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jut eszembe: akkor van rendben a win 7, ha saját maga telepíti az IE-10-et.
2014. márc. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!